۲۵ فروردین ۱۳۹۹، ۱۴:۳۰
کد خبرنگار: 933
کد خبر: 83749204
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

هزار بسته متبرک آستان قدس رضوی در کرمان توزیع شد

۲۵ فروردین ۱۳۹۹، ۱۴:۳۰
کد خبر: 83749204
هزار بسته متبرک آستان قدس رضوی در کرمان توزیع شد

کرمان - ایرنا - نماینده بنیاد کرامت رضوی استان کرمان با اشاره به اجرای طرح نسیم مهر رضوی گفت: هزار بسته غذایی و بسته‌های متبرک نمک و نبات هدیه آستان قدس رضوی در میان بیماران مبتلا به کرونا و پرسنل درمانی این استان توزیع شد.

سید حسین صابری  روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طرح نسیم مهر رضوی در تمام استان‌های کشور برای افرادی که مبتلا به بیماری کرونا شده‌اند اجرا و با هماهنگی قبلی با مسئولان مربوطه و رعایت توصیه‌های بهداشتی غذا و بسته های تبرکی امام رضا (ع) بین بیماران و پرسنل بیمارستان ها توزیع شد.

وی بیان کرد: به منظور قدردانی از خدمات کادر درمانی و پزشکان به عنوان مدافعان سلامت در وقایع اخیر، این بسته‌های غذایی و تبرکی را بین بیماران و پرسنل درمان بیمارستان های افضلی پور کرمان و امام خمینی جیرفت (ره) توزیع کردیم.

نماینده بنیاد کرامت رضوی استان کرمان با اشاره به اجرای پویش مدافعان سلامت تصریح کرد: با توجه به اینکه کشیک های خدمت در حرم مطهر به علت بیماری کرونا به طور موقت تعطیل شده است، با برنامه ریزی مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی به منظور خدمت رسانی به بیماران و نیازمندان و محرومین در کل کشور این طرح با مشارکت بیش از ۱۰۰هزار خادمیار رضوی انجام می شود.

 وی ادامه داد: در این طرح خادمیاران بر حسب تخصص و علاقه مندی و توانایی خود در سامانه جامع خادمیاران رضوی، یک عرصه خدمتی نظیر همیاران سلامت را با هدف کمک به بیماران، خدمت به سالمندان،  همیاران تولید باهدف تولید البسه و ماسک و خادم مدافعان سلامت با هدف خدمت به کادردرمانی را انتخاب می کنند ودر استان محل سکونت خود به نام امام رضا (ع) مشغول خدمت رسانی خواهند شد.

صابری گفت: در شهرستان جیرفت به همت بانوان خادمیار کارگاه تولید ماسک از اسفندماه راه اندازی شده که روزانه هشت هزار ماسک ودستکش تولید می شود و در روز نیمه شعبان تعداد چهار هزار ماسک توسط خادمیاران رضوی جیدفت توزیع شد.
وی اظهار داشت: همچنین در شهرستان زرند و شهربابک نیز به همت خادمیاران رضوی کارگاه دوخت ماسک راه اندازی شده است که ماهیانه ۴۰ هزار ماسک تولید می کنند.

نماینده بنیاد کرامت رضوی استان کرمان با بیان اینکه طرح سفره مهربانی ویژه اطعام محرومان و مستمندان دراین ماه انجام خواهد شد افزود: در قالب این طرح بیش از ۷۵ هزار بسته غذایی در استان های کرمان، خوزستان، سیستان و بلوچستان که سال گذشته درگیر سیل بودند، توزیع خواهد شد.  
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha