روحانیان بر شستشو و کفن و دفن متوفیان کرونا در تبریز نظارت می‌کنند

تبریز - ایرنا - سرپرست سازمان آرامستان شهرداری تبریز گفت: روحانیان ناظر به نمایندگی از دفتر نمایندگی ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با حضور در این آرامستان بر مراحل شستشو و کفن و دفن متوفیان کرونا نظارت می‌کنند.

فرخ جلالی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این اقدام به منظور اطمینان خاطر شهروندان مومن تبریزی در قالب « روحانی ناظر» در وادی رحمت اجا می شود تا موجب آسایش روحی و روانی خانواده های متوفیان شود.

وی اظهار داشت: نمایندگان حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم، امام جمعه تبریز از امروز برای نظارت بر مراحل شستشو، اقامه نماز میت و کفن و دفن در وادی رحمت تبریز مستقر شده و تا پایان بحران کرونا و ریشه کن شدن بیماری به صورت جهادی و افتخاری با این سازمان همکاری می کنند.

سرپرست سازمان آرامستان شهرداری تبریز ابراز امیدواری کرد که حضور نماینده دفتر امام جمعه‌ در مراسم تغسیل و تدفین متوفیان کرونایی موجبات آسودگی خاطر بازماندگان را از لحاظ رعایت تمامی تشریفات شرعی فراهم آورد.

جلالی، ادامه داد: به شهروندان اطمینان می‌دهیم که تمام اصول شرعی، بهداشتی و انسانی برای تدفین متوفیان کرونا در وادی رحمت رعایت می‌شود.

به گزارش ایرنا، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آذربایجان شرقی روز گذشته به یک‌ هزار و ۲۷۲ نفر رسیده که با  فوت ۶ نفر در روز جمعه تعداد فوت شدگان استان به ۱۲۰ نفر افزایش یافته است.

آرامستان وادی رحمت تبریز در غرب این کلان شهر واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha