۶ فروردین ۱۳۹۹، ۱۴:۴۶
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83727035
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

توزیع بسته های معیشتی به ارزش یک میلیارد و ٦٠٠ میلیون تومان در گیلان

رشت - ایرنا- مدیرعامل مجمع خیرین گیلان گفت: تاکنون بین خانوارهای کم بضاعت متاثر از کرونا در این استان بسته های معیشتی و بهداشتی در مجموع به ارزش یک میلیارد و ٦٠٠ میلیون تومان توزیع شده است.

دکتر هاجر تحریری نیک صفت روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی بین خانواده های محروم و آسیب دیده از بحران کرونا همچنان  تداوم دارد.

وی مسئولیت پذیری اجتماعی را از  اهداف مجمع خیرین عنوان و اظهار کرد: در اواخر سال گذشته این نهاد عام المنفعه بر اساس اهداف و رسالت تبیین شده در راستای مسئولیت پذیری اجتماعی با همکاری هلال احمر و بسیج سازندگی گیلان اقدام به جمع آوری کمک های نقدی برای تهیه بسته های معیشتی برای حمایت به خانواده های کم برخوردار متاثر از ویروس کرونا در استان کرد.

مدیرعامل مجمع خیرین استان گیلان خاطر نشان کرد:  برای حمایت از خانواده های متاثر از کرونا نیازمند حمایت خیرین هستیم که از نیکوکاران و مردم نوعدوستی می خواهیم که یاریگر باشند.

وی بیان داشت: هموطنان می توانند برای شرکت در این کار نوعدوستانه نسبت به ارسال کمک های نقدی از طریق شماره حساب شماره کارت ٦١٠٤٣٣٧٥٢٣٣٥٧٠٨٣ و یا شماره حساب ٤٩٧٨٦٤٨٠٣٢ بانک ملت هجرت به نام خیرین جمعیت هلال احمر گیلان را یاری دهند.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha