۱۰ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۰ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه و به عنف با تلاش شبانه‌روزی پلیس در جنوب شرق کشور دستگیر و ۲۲ فقره سرقت نیز کشف شد.

سردار محمد قنبری روز چهارشنبه در این‌باره اظهار داشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه و به عنف،در هفته گذشته۱۰نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.
وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر و نیکشهر با هماهنگی‌های قضایی این سارقان را در عملیات‌هایی مختلف دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت:در پی دستگیری این سارقان یک دستگاه خودروی مسروقه، ۶ دستگاه تلفن همراه، مقادیری وجه نقد مسروقه به همراه یک قبضه سلاح کلاش و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.
وی تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به یک فقره سرقت مسلحانه خودرو،۲فقره سرقت مسلحانه وجه نقد، ۵ فقره سرقت تلفن همراه، ۲ فقره سرقت به عنف اماکن خصوصی، ۴ فقره سرقت به عنف وجه نقد و کیف پول و ۸ فقره سرقت به عنف تلفن همراه اعتراف کردند.
سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی خاطرنشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن، سرقت‌های به عنف و مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha