۲۹ اسفند ۱۳۹۸، ۱۲:۰۱
کد خبرنگار: 2279
کد خبر: 83719369
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

هنرمندان شهرری ماسک رایگان توزیع کردند

۲۹ اسفند ۱۳۹۸، ۱۲:۰۱
کد خبر: 83719369
هنرمندان شهرری ماسک رایگان توزیع کردند

شهرری - ایرنا - رییس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان ری گفت: هنرمندان شهرستان ری با تعطیلی برنامه های هنری برای جلوگیری ازشیوع ویروس کرونا پویش تئاتر تعطیل نیست را اجرا کردند و به مردم این شهرستان ماسک رایگان هدیه دادند.

سید حسن صفوی  روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این کارگاه به همت گروه های هنری ،اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان ری راه‌اندازی شده است وتا پایان فروردین هنرمندان این شهرستان در این کارگاه مشغول تهیه ماسک هستند.
وی با بیان اینکه تاکنون یک هزار ماسک توسط این پویش توزیع شده است، خاطرنشان کرد: در این کارگاه‌های خیاطی ۱۰ نفر  از افرادی که  آموزش های خیاطی را فرا گرفته بودند فراخوانده شده و به صورت رایگان مشغول تهیه وتوزیع ماسک بهداشتی در سطح این شهرستان هستند.
صفوی با اشاره به اینکه این ماسک ها با مجوز معاونت تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی  و به صورت کاملا بهداشتی تولید می شود بیان کرد: اولویت توزیع ماسک های تولیدی توسط این نهاد بین خانواده های بی بضاعت واقشار کم درآمد است که دارای بیماری زمینه ای هستند و توانایی تهیه ماسک را ندارند.
وی ادامه داد: ماسک های تولیدی مازاد بر نیاز نیز با هماهنگی اداره بهداشت وفرمانداری شهرستان ری تحویل کارگروهی که در این شهرستان شده تشکیل شده می شود تا در مکان های مورد نیاز درسطح شهرستان ری توزیع شود.
شهرستان ری با جمعیتی درحدود یک میلیون نفر درجنوب استان تهران واقع شده است.

طبق آخرین آمار، ۱۷ هزار و ۳۶۱ نفر در ایران به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند که از این تعداد، یک‌هزار و ۱۳۵ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha