۲۷ اسفند ۱۳۹۸، ۱۸:۱۸
کد خبرنگار: 1279
کد خبر: 83718849
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

چهار نفر از برداشت کنندگان غیرمجاز خاک از حاشیه کارون دستگیر شدند
تصویر آرشیوی است

اهواز- ایرنا- رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: چهار نفر از عوامل برداشت غیرمجاز خاک از حاشیه رودحانه کارون، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دادگستری استان خوزستان، حجت الاسلام صادق مرادی گفت: به محض اطلاع از این موضوع، دستگاه قضایی دستورات لازم برای برخورد با متخلفان را صادر کرد که ضمن برخورد با آنان، تمام تجهیزات به کار گرفته شده نیز توقیف شد.

وی ادامه داد: همچنین این اطمیمنان را به مردم استان می‌دهیم که شورای حفظ حقوق بیت‌المال دادگستری استان نیز به صورت تخصصی و ویژه به موضوع رسیدگی می‌کند.

حجت الاسلام مرادی با بیان این که دستگاه قضایی با متخلفان حقوق بیت‌المال و متجاوزین به اراضی ملی هیچ گونه مماشاتی نمی‌کند، گفت: این نظارت‌ها ادامه خواهد داشت و از اداره حریم‌بانی سازمان آب و برق استان نیز می‌خواهیم موضوعات مشابه را به دستگاه قضایی اطلاع دهند تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود.

بر اساس این گزارش، اجرای اصل یکصد و بیست و سوم  قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون حفاظت از خاک که با عنوان لایحه به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده بود، در تیرماه سال ۱۳۹۸ تصویب و به تایید شورای نگهبان رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha