کارگاه تولید موادضدعفونی کننده تقلبی در پیشوا کشف شود

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی پیشوا از کشف کارگاه تولید مواد ضدعفونی کننده تقلبی و دستگیری دو نفر در این شهرستان جنوب شرقی استان تهران خبر داد.

به گزارش دوشنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی شرق استان تهران، سرهنگ احمدرضا کاکاوند با اعلام این خبر گفت: همزمان با شیوع ویروس کرونا و افزایش نیاز مردم به مواد بهداشتی و ضد عفونی کننده، طرح مقابله با احتکار و توزیع کنندگان غیر مجاز مواد بهداشتی در دستور پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان پیشوا با انجام اقدامات اطلاعاتی و حضور میدانی موفق شدند که یک نفر توزیع کننده مواد ضد عفونی کننده تقلبی با برندهای جعلی را در سطح شهر شناسایی و نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

کاکاوند تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه، مکان تهیه و ساخت این مواد غیر مجاز را اعلام کرد که عوامل انتظامی با  هماهنگی مراجع قضائی به محل اعزام و در بررسی محل موفق شدند تا ۷۰۰ لیتر محلول ضدعفونی غیر مجاز که در ۲ هزار و ۱۹۰ بطری با برندهای جعلی بسته بندی و آماده توزیع در بازار بود را کشف کنند.

وی با اعلام این که این کارگاه غیر مجاز پلمب شده است، افزود: در رابطه با این پرونده، ۲ متهم دستگیر شد که پس از تکمیل پرونده، به مراجع قضایی ارجاع گردیدند.

شهرستان پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha