۲۶ اسفند ۱۳۹۸، ۱۶:۰۱
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 83717002
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

اعتبار نامه منتخب مردم کرج در مجلس یازدهم ارایه شد

کرج - ایرنا - منتخب مردم شهرستان های کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در دیدار با معاون استاندار البرز و فرماندار کرج اعتبارنامه رسمی خود را دریافت کرد.

 معاون استاندار البرز و فرماندار کرج، روز دوشنبه در نشست رسمی با مهدی عسگری  منتخب مردم شهرستانهای کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اعتبارنامه منتخب مردم را به او اعطاء کرد.

بنابر آیین نامه داخلی مجلس، هر نامزد انتخابات مجلس که توانسته است رای کافی برای حضور در مجلس را کسب کند، اعتبارنامه نمایندگی دارد،اعتبار نامه نمایندگان مجموعه مدارکی است که در ارتباط با سوابق کاری و نحوه انتخاب هر نماینده در پرونده وی قرار می‌گیرد.

دریازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  مهدی عسگری  از حوزه انتخابیه کرج ، فردیس و اشتهارد و " علی حدادی " از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ ،نظرآباد و طالقان به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

استان البرز دارای سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که ۲ کرسی آن مربوط به حوزه انتخابیه کرج است بنابراین رقابت بین ۲ نامزد دیگر برای کسب کرسی دیگر استان البرز در حوزه انتخابیه کرج ، فردیس و اشتهارد به دور دوم  کشیده شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha