فدراسیون به دنبال تایید فیفا برای برگزاری انتخابات در تاریخ ۲۵ اسفند

تهران- ایرنا- جلسه هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال در حالی برگزار شد که فدراسیون همچنان به دنبال گرفتن تاییدیه از فیفا برای برگزاری انتخابات در تاریخ ۲۵ اسفندماه است.

جلسه هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال امروز (دوشنبه) در دفتر سرپرست فدراسیون فوتبال برپا شد. در این نشست، حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون گزارشی پیرامون آخرین وضعیت مربوط به برنامه رقابت‌های تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین مسابقات تیم ملی در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به اعضا ارائه کرد.

وی با اشاره به حضور دراگان اسکوچیچ،سرمربی تیم ملی در بلژیک، کرواسی و روسیه و دیدار با برخی لژیونرهای ایرانی عنوان کرد: خوشبختانه برنامه‌های مرتبط با تیم ملی در مرکز ملی فوتبال و با حضور مستمر اسکوچیچ و هماهنگی تام و تمام وی با فدراسیون فوتبال در حال انجام است. به طور حتم تیم ملی با برنامه‌ریزی مناسب راهی دور برگشت مقدماتی جام جهانی خواهد شد.

هیات رییسه فدراسیون فوتبال همچنین با تاکید بر ضرروت حفظ سلامتی خانواده فوتبال، ابراز امیدواری کرد با تمهیدات صورت گرفته در همه سطوح رقابت‌های باشگاهی در موعد مقرر آتی از سر گرفته شود.

موضوع برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال هم از دیگر موارد طرح شده در نشست بود. بر این اساس،مقرر گردید با توجه به ارسال نامه فدراسیون فوتبال به فیفا و درخواست این فدراسیون برای برگزاری مجمع انتخاباتی در مورخ ۲۵ اسفند بر اساس اساسنامه موجود پیگیری لازم مجددا از فدراسیون جهانی صورت پذیرد تا در صورت تایید این موضوع فرآیند مربوطه در جهت برگزاری مجمع انتخاباتی انجام شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha