درخواست هواداران اولشتین از ستاره والیبال ایران: در تیم ما بمان

تهران- ایرنا- برخی هواداران تیم والیبال اولشتین با پوشیدن تی‌شرت‌هایی با عکس ستاره والیبال ایران، از وی خواستند در تیم محبوب آنها باقی بماند.

«سید محمد موسوی» پس از سال‌ها بازی کردن در تیم‌های مختلف لیگ والیبال ایران، امسال سرانجام به یکی از پیشنهادهای خارجی خود پاسخ مثبت داد و به تیم اولشتین لهستان رفت.

این ستاره والیبال ایران در نخستین فصل حضور خود در والیبال اروپا، نمایش درخشانی در ترکیب اولشتین داشت و در حال حاضر هم در ترکیب تیم منتخب لیگ والیبال لهستان (پلاس لیگا) قرار دارد و هم در رتبه نخست رده‌بندی بازیکنان از نظر کسب امتیاز با دفاع روی تور ایستاده است.

درخشش موسوی در حالی است که تیم اولشتین در این فصل نتایج خوبی کسب نکرده و در حال حاضر با ۲۸ امتیاز در رده نهم است و کار بسیار سختی برای رسیدن به مرحله پلی‌آف در پیش دارد.

ستاره والیبال ایران که در این فصل با شماره ۶۶ در ترکیب «ارتش سبز» بازی می‌کند، محبوبیت زیادی در میان هواداران دست یافته است. در آخرین مسابقه اولشتین که مقابل تیم قدرتمند زاکسا برگزار شد، تعدادی از هواداران این تیم با پوشیدن تی‌شرت‌هایی که تصویر موسوی روی آن قرار داشت، از وی خواستند در تیم محبوب آنها باقی بماند.

هواداران اولشتین می‌دانند که با عملکردی که موسوی در این فصل از خود نشان داد، احتمال اینکه پیشنهادهای وسوسه‌انگیز زیادی به او برسد، زیاد است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha