۱۷ اسفند ۱۳۹۸، ۱۱:۰۹
کد خبر: 83704602
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

دولت به واحدهای صنفی تسهیلات اختصاص دهد

۱۷ اسفند ۱۳۹۸، ۱۱:۰۹
کد خبر: 83704602
دولت به واحدهای صنفی تسهیلات اختصاص دهد

کرمان - ایرنا - رییس اتاق اصناف استان کرمان گفت: دولت تسهیلاتی را برای واحدهای صنفی تخصیص دهد تا مشکلات جامعه صنفی را در زمان رکود و تعطیلی بازار جبران کند.

به گزارش ایرنا، یوسف جعفری روز شنبه در نشست هماهنگی و شیفت بندی، تعطیلی نیمه وقت واحدهای صنفی در خیابان های شلوغ و پرجمعیت و بازار کرمان افزود: باید فکری اساسی برای مالیات، عوارض، چک ها، معوقات بانکی و تسهیلات در گردش واحدهای صنفی استان کرمان در زمان تعطیلی بازار شود.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در استان کرمان اظهار داشت: استاندار تاکید داشت مجموعه بازار زرگرها، مسگرها، کفاش‌ها، قدمگاه و بازار مظفری و خیابان امام (ره) و باقدرت به علت تجمع بیشتر امروز و فردا (شنبه و یکشنبه) تعطیل شود که این پیام به اتحادیه ها ارسال شد و در جمع بندی به این نتیجه رسیدیم که در زمان تعطیلی بازار عملیات گندزدایی انجام شود.

رییس اتاق اصناف استان کرمان گفت: مقرر شد برای گندزدایی بازار کرمان تامین ماشین آلات را سپاه پاسداران و مواد اولیه را اتاق اصناف تامین کند.

وی با بیان اینکه بازاریان به دلیل کاهش قدرت خرید مردم و شیوع ویروس کرونا در این روزها فروش چندانی ندارند تصریح کرد: برخی از صنوف و اتحادیه ها به تعطیلی بازار معترض بودند و دلیل اینکه پای مرگ و زندگی به میان آمده، همکاری لازم انجام می شود.

جعفری افزود: ادارت ساعات اداری خود را کاهش داده که این امر می تواند تجمعات را در ساعت فعال بودن افزایش دهد و بستن بازار موجب انتقال حجم جمعیت به خیابان های اطراف می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha