۱۰ اسفند ۱۳۹۸، ۹:۴۵
کد خبر: 83694818
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مشکلات طرح ملی پوشاک برطرف می‌شود

۱۰ اسفند ۱۳۹۸، ۹:۴۵
کد خبر: 83694818
مشکلات طرح ملی پوشاک برطرف می‌شود

اردبیل- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: مشکلات طرح ملی پوشاک در این استان برطرف می‌شود تا مراحل اجرایی آن آغاز شود.

محمد اهلی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، استانداری‌ها، سازمان برنامه و بودجه کشور، بانک کشاورزی و انجمن پوشاک کشور طرح ملی پوشاک روستایی در پنج استان از جمله استان اردبیل از سال ۹۶ آغاز شده که با پیگیری‌ها و اقدامات انجام شده از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی و استانداری اردبیل، این طرح ملی در شرف اجرا است.

وی  اضافه‌کرد: باید تلاش شود با رفع مشکلات اجرای این طرح ملی، این طرح هرچه سریع‌تر به سرانجام برسد چرا که در صورت تحقق این هدف، شاهد ایجاد اشتغال و رونق تولید و توسعه و رشد صنعت استان خواهیم بود.

اهلی از مقدمات اجرای این طرح ملی در استان خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح، زمین مورد نیاز در اختیار سرمایه‌گذاران و شرکت پشتیبان قرار داده شده که با پرداخت تسهیلات بانکی از سوی بانک کشاورزی، عملیات اجرایی این طرح آغاز خواهد شد.

اهلی هدف اصلی از اجرای طرح ملی تولید پوشاک را ایجاد اشتغال و رونق تولید در مناطق کم‌برخوردار و محروم دانست و گفت: این طرح ملی با آورده و سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد ریالی توسط بخش خصوصی و پرداخت تسهیلات بانکی کم‌بهره ۶ تا ۹ درصد با اعتبار بیش از  ۶۰۰ میلیارد ریال با محوریت بانک کشاورزی اجرا خواهد شد که یارانه تسهیلات پرداختی در حدود ۱۱۲ میلیارد ریال است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha