۴ اسفند ۱۳۹۸، ۲۱:۳۸
کد خبر: 83687231
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

تلاش شبانه‌روزی برای اخذ رای یک روستای سه خانواری در خلخال

اردبیل _ ایرنا _ صندوق رای‌گیری از ساکنان روستای دور افتاده و سه خانواری آق‌سو خلخال پس از گذشت ۲۵ ساعت از پایان رای گیری به شهر هشجین مرکز بخش‌خورش رستم خلخال رسیده و صندوق اخذ رای تحویل بخشداری شد.

ابوطالب نصیری پروچ بخشدار خورش‌رستم روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: اعضای شعبه اخذ رای این روستا با پای پیاده خود را به محل روستا رسانده و آرای روستاییان را اخذ کرده اما در بازگشت به علت نامساعد بودن شرایط جوی منطقه و بروز مشکل برای ۲ نفر از اعضای صندوق پس از گذشت ۲۵ ساعت به شهر هشتجین رسیدند.

وی اظهاراشت: تلاش‌های زیادی از سوی بخشداری خورش‌رستم و فرماندار خلخال برای بازگرداندن اعضای شعبه اخذ رای روستای آق‌سو با استفاده از بالگرد جمعیت هلال احمر انجام شد  ولی به دلیل شرایط جوی نامساعد اجازه پرواز به بالگردها داده نشد و اعضای صندوق به ناچار با پای پیاده از روستا عازم شهر هشتجین شده‌اند.

به گفته وی، آرای اخذ شده روستاییان در همان روز برگزاری انتخابات از طریق سامانه لحاظ شده بود.

او با بیان اهمیت انتخابات در نظام اسلامی و بهره‌مندی همه مردم از این حق  انتخات اظهارکرد: برای برگزاری انتخابات در دور افتاده‌ترین روستای بخش خورش‌رستم خلخال،  اعضای صندوق رای‌گیری ده‌ها کیلومتر پیاده‌روی کرده و به سختی ماموریت خود را انجام دادند.

نصیری گفت: روستای سه خانواری آق‌سو در دامنه کوه آق‌داغ  یکی صعب‌العبورترین روستاهای شهرستان خلخال  است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha