فراخوان جذب تیم‌های بازی‌ساز در مرکز رشد بازی‌سازی

تهران- ایرنا- انستیتو ملی بازی‌سازی، فراخوان «جذب تیم‌های بازی‌ساز» را به منظور توسعه این مرکز و حمایت‌ از افراد علاقه‌مند و توانمند در زمینه بازی‌سازی و اتصال آنان به صنعت بازی‌های ویدئویی منتشر کرد.

به گزارش روز شنبه اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این فراخوان با هدف توسعه مرکز رشد بازی‌سازی و توانمندسازی بازی‌سازان و نیز پیوند تیم‌های بااستعداد و ماهر به صنعت بازی، منتشر شده و تیم‌های علاقه‌مند به حضور در مرکز رشد بازی‌سازی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت انستیتو ملی بازی‌سازی نسبت به تکمیل کاربرگ «درخواست استقرار در مرکز رشد» اقدام کنند.
از مهم‌ترین خدمات حمایتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، از تیم‌های بازی‌ساز می‌توان به اختصاص فضای کار رایگان به تیم‌های بازی‌سازی،  ارتباط با سرمایه‌گذاران تخصصی حوزه بازی‌سازی و معرفی بازی‌های تولید شده به این شبکه،  خدمات تسهیل‌کننده‌ نظام‌ وظیفه تخصصی در قالب انجام پروژه‌های جایگزین خدمت سربازی،  امکان تاسیس موسسات فرهنگی از سوی واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد، در صورت احراز شرایط مورد نیاز،  خدمات مانتورینگ تخصصی رایگان به صورت هفتگی در راستای تولید بهینه بازی،  حمایت‌های زیرساختی نظیر اینترنت، رایانه، نرم‌افزارهای مورد نیاز،  حمایت برای پیشرفت تیم‌ها نظیر تسهیلات ورود به کلاس‌های انستیتو ملی‌ بازی‌سازی یا سایر دوره‌های معتبر و مورد تایید مرکز رشد،  تسهیلات معرفی واحدهای فناور به خدمات ساختار «همگرا»،  حمایت‌های دریافت غرفه در نمایشگاه‌های برگزار شده توسط بنیاد یا سایر رویدادهای مرتبط با صنعت،  امکان دریافت پروژه‌های اقتصادی از صنعت، جهت واگذاری به تیم‌های فناور مستقر در مرکز رشد،  راهنمایی در خصوص تاسیس شرکت به واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد و ورود این شرکت‌ها به اکوسیستم‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های خلاق اشاره کرد.

مهلت ارسال کاربرگ، تا روز جمعه ۹ اسفند است و حداکثر تا ۱۲ اسفند به درخواست تمامی تیم‌هایی که کاربرگ را ارسال کرده‌اند، پاسخ داده خواهد شد.
 با توجه به ظرفیت محدود مرکز رشد بازی‌سازی، اولویت استقرار با تیم‌هایی است که نسبت به سایرین درخواست خود را زودتر ارسال کرده و از سوی کارگروه ارزیابی مرکز رشد، مورد تایید قرار گرفته باشند. در صورتی که به هر نحوی ظرفیت مرکز رشد، افزایش پیدا کند، تیم‌هایی که در این مرحله درخواست خود را ارسال کرده‌ و به علت تکمیل ظرفیت پذیرفته نشده باشند، در فرصت‌های آتی دارای اولویت استقرار خواهند بود.
همچنین افراد متخصص و توانمند نیز می‌توانند در قالب فردی درخواست خود را برای حضور در مرکز رشد ارسال کنند. در این صورت فردی که درخواست استقرار در مرکز رشد را داشته باشد، با تکمیل اطلاعات فردی و ارسال رزومه به پست الکترونیک قید شده در پوستر فراخوان یا وبسایت، پس از مذاکره با تیم‌های مرکز رشد، عضو یکی از این تیم‌ها خواهد شد.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha