۸ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۱:۵۱
کد خبرنگار: 1573
کد خبر: 83766326
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

تو خونه بمون،«سرگرمیت با ما»

تهران - ایرنا - ۱۲ بازی‌ساز ایرانی در اقدامی مشترک و طی پویش «سرگرمیت با ما» بازی‌های خود با محتواهای جدید و متنوع را در اختیار علاقمندان به بازی در روزهای قرنطینه ناشی از شیوع ویروس کرونا قرار می‌دهند.

پویش «#سرگرمیت_باما»  که به همت کمیسیون بازی و سرگرمی نظام صنفی رایانه‌ای و حمایت ویژه‌ تپسل و همراهی شرکت‌های «آواگیمز» و «دیما» برگزار می‌شود، با تاکید بر ماندن مخاطب در خانه و فراهم کردن زمینه سرگرمی او از سوی بازی‌سازان، از تاریخ دوشنبه ۸ اردیبهشت ماه آغاز و تا دو هفته ادامه خواهد داشت. هدف از این پویش، سرگرم کردن کاربران با بازی‌های جذاب و پرمخاطب ایرانی به منظور تشویق آنها در خصوص لزوم ماندن در خانه است.

به گزارش روابط عمومی این پویش، مدیرعامل کافه‌بازار درباره پویش«سرگرمیت با ما» گفت: جامعه بازی‌سازان ایران بعد از مدت‌ها کمی منسجم شده و این حرکت یکی از نمودهای انسجام بازیگران این صنعت رو به رشد است. بازار هم از این حرکت مثبت حمایت می‌کند و در پویش «سرگرمیت ‌با ما» کنار بازی‌سازان خواهد بود.

در این پویش سعی شده است تا بازی‌هایی انتخاب شوند که علاوه بر شناساندن کیفیت محصول داخلی به مخاطب، جذابیت‌های تنوع بصری و محتوایی نیز داشته باشند. طیف بازی‌هایی که برای این پویش انتخاب شدند، کاربران در رده‌های سنی مختلف را در بر می‌گیرد و برای هر دسته از مخاطبان محتوایی جدید برای ارائه دارد.

حسین مزروعی، رئیس کمیسیون بازی و سرگرمی نظام صنفی رایانه‌ای نیز درباره‌ این پویش گفت: کمیسیون سرگرمی و بازی‌های رایانه‌ای، تاثیر بسیار مثبتی در هماهنگی بازی‌سازان داشته است. در شرایط بحرانی کشور تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا و به همت این کمیسیون، دوازده تیم بازی‌سازی در تلاش هستند تا با کمپینی مشترک، بازی با کیفیت ایرانی را به عنوان راهکاری برای سرگرمی و حفظ قرنطینه معرفی کنند.

12 بازی معرفی شده در این پویش به شرح زیر است: 

باغ نگار: به ارسطو کمک کن و دل نگار رو به‌دست بیار

تهرونی: یه پازل رنگی آنلاین و هیجان‌انگیز

پرسیتی: از مزرعه‌داری و مدیریت یک شهر بزرگ لذت ببرید

پسرخوانده: مافیای خودت رو بساز و آنلاین بجنگ

جی‌تی: با ماشین‌های آخرین مدل خیابون‌های شهر رو به آتیش بکش

کوییز آو کینگز: در بزرگترین بازی ایرانی، اطلاعات عمومیت رو به چالش بکش!

تخته‌باز: مهیج‌ترین تجربه‌ی بازی تخته نرد در محیطی کاملا ایرانی و زیبا

سفره‌چی: رستوران خودت رو راه بنداز و به بزرگ‌ترین سرآشپز شهر تبدیل شو!

گشت پلیس ۲: گاز بده، تیراندازی کن و مجرمین رو به دام بنداز

باباپز: تجربه‌ی آشپزی با اصغر سیبیل!

منچرز: حس نوستالژی منچ قدیما با هم‌بازی‌های جدید

گلمراد : گلمراد، الهام، خونه قدیمی و شروع یک داستان! 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha