۲۳ بهمن ۱۳۹۸، ۱۲:۳۱
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83671959
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

امدادهوایی هلال احمر در نقاط کوهستانی گیلان فعال شد

رشت - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان اعلام کرد : امداد هوایی این جمعیت از صبح امروز "چهارشنبه" برای خدمات رسانی در مناطق صعب العبور و دور از دسترسی آغاز شده است.

مهدی ولی پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به مساعد شدن شرایط جوی، امدادهوایی جمعیت هلال احمر در مناطق کوهستانی و صعب العبور و روستاهایی که راه دسترسی به آنها مسدود است ، انجام می شود.

وی با بیان اینکه از  ابتدای صبح امروز تاکنون دو سورتی پرواز به مناطق کوهستانی رودبار و تالش انجام شده است، اظهار داشت: در رودبار با توجه به گزارش سقوط بهمن امدادگران از طریق امدادهوایی به این منطقه اعزام شدند و در مناطق کوهستانی تالش به دلیل نیاز به آذوقه در یک منطقه اعزام انجام گرفته است.

پنج هزار و ۷۹۱ نفر از در راه ماندگان به دلیل بارش سنگین برف تا صبح امروز "چهارشنبه" امدادرسانی شدند،  در این مدت یک هزار و ۶۳۰ نفر از در راه ماندگان نیز از سوی جمعیت هلال احمر استان گیلان اسکان اضطراری شدند.

۶۰۵ نیروی عملیاتی با ۱۲۱ خودروی عملیاتی برای خدمات رسانی فعال است.

بارش برف که از شامگاه یکشنبه در مناطق مختلف استان گیلان آغاز شده بود و تا دیروز عصر ادامه یافت موجب قطعی آب و برق جمعیت زیادی در شهرستان های مختلف و مسدود شدن بخش زیادی از جاده های روستایی و نیز آزادراه رشت - قزوین و برخی دیگر از محورهای اصلی جاده ای شد.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha