۲۲ بهمن ۱۳۹۸، ۸:۱۳
کد خبرنگار: 1182
کد خبر: 83670110
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

تمام روستاهای شهرستان امیدیه از آب شرب سالم بهره مند شدند

اهواز _ایرنا _ استاندار خوزستان گفت: روز دوشنبه تعدادی از روستاهای شهرستان امیدیه دارای آب شرب سالم شدند که با این احتساب تمام روستاهای شهرستان امیدیه درحال حاضر به آب شرب سالم دسترسی دارند.

غلامرضا شریعتی شامگاه دوشنبه در آیین افتتاح فاز نخست پروژه آبرسانی به روستاهای بخش مرکزی شهرستان امیدیه در جمع خبرنگاران بیان کرد: کارون نخستین شهرستانی بود که جشن بهره مندی تمام روستاهای آن به آب شرب سالم برگزار شد، امروز نیز روستاهای امیدیه به عنوان دومین شهرستان دارای آب شرب سالم شدند

وی ادامه داد: در شهر امیدیه نیز با تنش های آبی مواجه بودیم که با افتتاح یک مخزن ده هزار مترمکعبی این مشکل حل شد.
شریعتی گفت: روستاهای شهرستان حمیدیه، باوی و گتوند نیز به زودی شاهد برگزاری این جشن هستند تا شمار شهرستان هایی که روستاهای آنها به طور کامل تحت پوشش شبکه آبفای روستایی است در خوزستان به عدد پنج برسد.
همچنین مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان با اشاره به افتتاح پروژه آبرسانی به ۱۴ روستای بخش مرکزی شهرستان امیدیه بیان کرد: این پروژه با اعتبار بالغ بر ٣٠ میلیارد ریال انجام شده است، در این پروژه ٣٧ کیلومتر خط انتقال و پنج کیلومتر شبکه توزیع کار گذاری شده است.
این ١٤ روستا جمعیتی بیش از ٣ هزار و ٨٠٠ نفر را تحت پوشش دارند.

امیدیه مرکز شهرستان امیدیه در جنوب شرق خوزستان قرار دارد.
به گفته استاندار خوزستان به مناسبت دهه فجر بیش از ۴۹۰ طرح ملی و استانی در مناطق مختلف استان خوزستان به بهره برداری رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha