۲۰ هزار تن روند انتخابات قم را برگزار می‌کنند

قم-ایرنا- معاون استاندارقم با اشاره به آمادگی قم برای برگزاری انتخابات دوم اسفندماه، گفت: ۲۰ هزار تن در جریان برگزاری انتخابات در این استان در بخش اجرا و نظارت مشارکت خواهند کرد.

بیژن سلیمانپور عصر پنجشنبه در گردهمایی و توجیهی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: قم از اردیبهشت ماه سال‌جاری برای برگزاری انتخابات یازدهمین دروه مجلس شورای در حال برنامه ریزی و تامین زیرساخت‌ها بوده‌است.

وی تصریح کرد: قم از نظر اجرایی، پشتیبانی، آموزشی، نظارتی و موارد دیگر در یک فضای تعامل و مبنتی بر مر قانون قرار دارد.

وی اهمیت انتخابات را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: انقلاب اسلامی درتمام ارکان و شقوق آن وابسته به انتخابات و رای مردم است.

سلیمانپور اضافه کرد: جلب مشارکت حداکثری مهمترین مساله‌ای است که در انتخابات پیش رو دنبال می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم نیز دراین جلسه بیان کرد: لازمه اجرای انتخابات سالم و بی طرف نظارت موثر بر اجرای قانون است . 

محسن بهشتی اضافه کرد: اعضای هیات بازرسی بر انتخابات قم با سخت‌گیری فراوان انتخاب شده و آموزش‌های لازم به آنها ارائه شده‌است.

وی یادآور شد: به عقیده ما انتخابات حق الناس است و بر همین اساس هیات بازرسی بر اساس امانت‌داری و بی‌طرفی فعالیت خواهد کرد.

انتخابات میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، دوم‌ اسفندماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.

سه نماینده از حوزه انتخابیه قم راهی مجلس شورای اسلامی می‌شوند؛ همچنین این استان یک نماینده در مجلس خبرگان رهبری دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha