۱ بهمن ۱۳۹۸، ۱۰:۳۷
کد خبر: 83642127
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پیرمرد ۷۰ ساله در پردیس بعد از ۴ روز زنده از چاه خارج شد

تهران- ایرنا- رئیس اداره آتش نشانی پردیس گفت: پیرمرد ۷۰ ساله ای که چهار روز گذشته به درون چاه خشکی به ارتفاع ۲۰ متر در منطقه کمرد سقوط کرده بود توسط آتش نشانان پردیس نجات پیدا کرد.

مهدی درفکی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پیرمرد مصدوم، ساکن منطقه صنعتی کمرد نبود و خانواده او از چهار روز گذشته در منطقه به دنبال او می گشتند.

وی با بیان اینکه خانواده مصدوم از طریق دوربین‌های مدار بسته کارخانه های منطقه پی به حضور او بردند، خاطر نشان کرد: بر اساس فیلم دوربین ها، پیرمرد از مقابل کارخانه عبور کرده بود اما برگشت او ثبت نشده بود و پس از جستجو در محدوده ، صدای ناله او را از داخل چاه شنیدند و با ما تماس گرفتند.

رئیس اداره آتش نشانی پردیس گفت: تیم  ۵ نفره عملیات امداد و نجات آتش نشانی طی ۴۵ دقیقه مصدوم بی رمق و نیمه جان را از درون چاه نجات داد.

درفکی با اشاره به وضعیت جسمی مصدوم در هنگام نجات بخشی از چاه،  اظهار داشت: یکی از پاهای پیرمرد در هنگام سقوط در چاه  شکسته بود و به دلیل گرسنگی و تشنگی ضعف شدید داشت.

درفکی گفت: چاه ۲۰ متری، در پوش فلزی نداشت و درپوش چوبی روی به قدری پوسیده بوده که وزن پیرمرد را تحمل نکرد و او به داخل چاه سقوط کرد.

به گزارش ایرنا، شهرستان پردیس دارای پنج منطقه صنعتی به نامهای تپه سیف، کمرد، خرمدشت، سیاهسنگ و منطقه صنعتی بومهن است و بیش از ۸ هزار واحد صنعتی در این مناطق مستقر و مشغول به فعالیت تولیدی و صنعتی هستند.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha