پرواز استانبول - تبریز با تاخیر ۸ ساعته رسید

تبریز- ایرنا- مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: پرواز ساعت ۲ و ۵۵ دقیقه استانبول - تبریز به علت شرایط مه آلود و دید کم موفق به فرود در فرودگاه شهید مدنی تبریز نشد و به سمت فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تغییر مسیر داد.

رامین آذری روز شنبه به ایرنا گفت: پرواز ۹۷۰۸ ایران ایرتور که قرار بود در ساعت ۲ و ۵۵ دقیقه امروز در فرودگاه تبریز به زمین بنشیند به علت دید کمتر از ۴۰۰ متر موفق به فرود نشد .

وی افزود: این پرواز به سمت فرودگاه امام خمینی تهران تغییر مسیر داد و ساعت ۴ در این فرودگاه نشست.

وی گفت: پرواز استانبول - تبریز پس از توقف ۶ ساعته در تهران به سمت تبریز پرواز کرد و دقایقی قبل در فرودگاه بین المللی تبریز فرود آمد .  

آذری در عین حال گفت: با وجود شرایط برفی و هوای مه آلود، بقیه پروازهای فرودگاه شهید مدنی تبریز از جمله پرواز ۹ و ۴۵ دقیقه تبریز - تهران شرکت هواپیمایی آتا انجام شد .

وی اعلام کرد: پرواز ساعت ۱۰ تبریز - تهران با تاخیر در ساعت ۱۳ و ۱۰ دقیقه و پرواز ساعت ۱۰ تبریز - قشم با تاخیر در ساعت ۱۲ انجام می شود.

  فرودگاه تبریز در سال ۱۳۲۹ با ماموریت ارایه خدمات هوایی، پروازهای برنامه‌ای و غیربرنامه‌ای، آموزشی و نظامی برای مسافرین، متقاضیان و سایر ارگانهای کشوری و تحت نظارت ضوابط سازمان جهانی هوانوردی ICAO در محل کنونی تأسیس شد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha