۲۷ دی ۱۳۹۸، ۱۵:۲۳
کد خبرنگار: 1423
کد خبر: 83637329
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

راهپیمایی مردم ایلام در حمایت از سپاه پاسداران

ایلام- ایرنا- مردم استان ایلام همپای دیگر استان های کشور بعد از پایان نماز جمعه این هفته در حمایت از اقتدار و اقدامات سپاه پاسداران و دیگر قوای نظامی و انتظامی ایران اسلامی و نیز همدردی با بازماندگان حادثه هواپیما به راهپیمایی پرداختند.

در راهپیمایی مردم ایلام که بعد از نماز جمعه و در مسیر مصلی تا چهارراه مادر صورت گرفت راهپیمایان با در دست داشتن پوسترهای شهید قاسم سلیمانی و آرم سپاه پاسداران شعارهایی را در محکومت شیطنت های رذیلانه آمریکا سر دادند.

نمازگذاران ایلامی خواستار مطالبه جدی ترور شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان ایشان و جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه سقوط هواپیما از مجامع بین المللی شدند.

آنها شعارهایی در حمایت از سپاه پاسداران، رثای شهید سلیمانی و حادثه هواپیما سردادند و آمریکا را عامل اصلی سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین معرفی کردند.

الله اکبر، سپاه با اقتدار در عزاست در عزاست، عامل واقعه هواپیما آمریکاست آمریکاست، قاتل جانباختگان آمریکاست آمریکاست، من از سپاه راضیم این گفته امام است سپاه با اقتدار در خدمت نظام است، ارتشی و سپاهی بازوی انقلاب است منافق و فتنه گر دشمن انقلاب است، سپاه و ارتش ما  یاران ملت ما  عامل یاس دشمن  حافظ عزت ما، مرگ بر آمریکا و اسراییل از جمله شعار های امروز مردم ایلام بود.

قرائت بیانیه و اتش زدن پرچم آمریکا و اسراییل از دیگر برنامه های این راهپیمایی بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha