شهادت سردار سلیمانی سبب وحدت مردم ایران و عراق شد

خرم‌آباد - ایرنا - رییس کل دادگستری لرستان گفت: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی خون جبهه مقاومت را به جوش آورده و باعث اتحاد مردم ایران و عراق شد.

محمد رزم روز سه شنبه در بازدید از حوزه قضایی ازنا در دیدار با کارکنان اداری و قضایی دادگستری این شهرستان با بیان تبریک و تسلیت شهادت سردار سپهبد سلیمانی بیان کرد: سردار سلیمانی زحمات زیادی برای اسلام و انقلاب کشید و این مجاهد چهره بین المللی جبهه مقاومت و به تعبیر مقام معظم رهبری سردار دل ها بود.

وی اظهار داشت: این سردار به آرزوی قلبی خود که شهادت بود رسید و با خون خود سبب بجوش آمدن خون تمام جبهه مقاومت و وحدت دو ملت ایران و عراق شد.

 رزم با تاکید بر اینکه قضات باید قضاوت عادلانه و بی طرفانه داشته باشند، اضافه کرد: اجرای دستور العمل کاهش جمعیت کیفری مورد تاکید ریاست قوه قضاییه است و ما باید در راستای اجرای آن تمام تلاش خود را بکار ببریم.
رزم ضمن تاکید بر اجرا و پیگیری برنامه های تحولی ریاست قوه قضاییه، افزود: سیاست های تحولی باید مد نظر و سر لوحه تمام همکاران و قضات قرار گیرد.

 رزم با تاکید بر اینکه بامجرمان حرفه ای، اراذل و اوباش و سارقان مسلح بایستی با قاطعیت برخورد شود، افزود: در جرایم ساده قضات باید از تاسیسات نوین حقوقی و مجازات های جایگزین حبس در راستای کاهش جمعیت کیفری استفاده نمایند.

رییس شورای قضایی استان لرستان با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع از تاکیدات رییس قوه قضاییه است، افزود: این موضوع باید مد نظر همه همکاران و مورد توجه ویژه آنها قرار گیرد.

رییس کل دادگستری لرستان بر حل مشکلات جاده ازنا شازند که  بعلت تاخیر در تکمیل و بهره برداری از آن تصادفات زیادی بوقوع پیوسته و خسارات جانی و مالی بسیاری را بدنبال داشته است، تاکید کرد و افزود: در راستای حقوق عامه ،بررسی، رسیدگی قضایی و پیگیری حقوقی این پروژه بعنوان یک مطالبه عمومی در دستور کار دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قرار خواهد گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha