۲۵ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۶
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83596661
۰ نفر

برچسب‌ها

کرمانشاه جای افراد مجرم و آشوبگر نیست

کرمانشاه - ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: کرمانشاه به عنوان یکی از امن‌ترین استان‌های کشور جای افراد مجرم و آشوبگر نیست و قاطعانه با آنها توسط پلیس برخورد می‌شود.

سردار "علی اکبر جاویدان" روز دوشنبه در مراسم صبحگاه عمومی انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: عده‌ای فریب خورده و اجیر شده از سوی دشمنان به خیال خام خود می‌توانند با سوار شدن بر روی موج ایجاد شده در پی اعتراضات مردمی دست به اقدامات ضد امنیتی زده و فضای کشور را متلاطم کنند.

وی افزود: این افراد خیلی زود به اشتباه بزرگ خود پی‌برده و در نهایت تسلیم نیروهای پلیس شده و به زودی هم احکام لازم برای آنها صادر می‌شود.

سردار جاویدان تصریح کرد: پلیس و دستگاه قضایی قطعا اجازه نخواهند داد خون شهید جواهری و دیگر افرادی که جان خود را بی‌گناه از دست دادند پایمال شود و بدون شک اغتشاشگران سزای عمل خود را خواهند دید.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه رعایت نظم و انضباط میان کارکنان نیروهای مسلح و خصوصا نیروی انتظامی را جزو اولویت‌ها ذکر کرد و گفت: داشتن انضباط در کارها باعث انجام بهتر آن و نتیجه گیری‌های مناسب‌تری خواهد شد.

وی همچنین بر رعایت صرفه‌جویی و نگهداشت صحیح امکانات موجود میان کارکنان پلیس تاکید کرد و افزود: رعایت این موضوع نوعی عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و توجه به بحث ایشان در خصوص اقتصاد مقاومتی است.

سردار جاویدان همچنین فرا رسیدن هفته پژوهش را نیز تبریک گفت و افزود: این هفته فرصت خوبی است تا در کارهایی که می‌خواهیم انجام دهیم تامل بیشتری کرده و در خصوص آن تحقیق کنیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه موضوع پژوهش در نیروی انتظامی از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار است، گفت: تعامل با مراکز علمی و انعقاد تفاهم نامه‌های متعدد همکاری این موضوع را اثبات می‌کند.

وی همچنین با تقدیر از سال‌ها تلاش سردار مرزبانی جانشین سابق انتظامی استان، وی را انسانی متعهد، با دانش و سختکوش معرفی کرد که خدمات بسیار زیادی را به مردم این استان در سالیان متمادی ارائه کرد.

سردار جاویدان در پایان سرهنگ "جمال سلمانی" را به عنوان جانشین فرماندهی انتظامی استان معرفی و از وی به عنوان یکی از افسران خوشنام نیروی انتظامی یاد کرد که حضورش می‌تواند باعث برکات زیادی برای پلیس کرمانشاه باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =