۲۳ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۲۹
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83593582
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

عوامل اصلی اغتشاشات ساوجبلاغ دستگیر شدند

۲۳ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۲۹
کد خبر: 83593582
عوامل اصلی اغتشاشات ساوجبلاغ دستگیر شدند

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز گفت: عوامل اصلی اغتشاشات در منطقه مهدی آباد در شهرستان ساوجبلاغ در این استان دستگیر شدند.

به گزارش روز شنبه مرکز اطلاع رسانی پلیس البرز، سردار عباسعلی محمدیان افزود: به دنبال آشوب هایی که عده ای از اراذل و اوباش با هدایت شبکه های معاند به بهانه افزایش قیمت بنزین ایجاد کردند و باعث به آتش کشیده شدن اموال عمومی در مناطق مختلف استان البرز به ویژه منطقه مهدی آباد شهرستان ساوجبلاغ شدند، موضوع شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: با انجام کارهای اطلاعاتی گسترده و با به کارگیری اقدامات پلیسی شناسایی عوامل اصلی اغتشاشات و آسیب زدن به اموال عمومی شناسایی شدند و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه وارد مخفیگاه نامبردگان شده و 8 نفر از آن ها را دستگیر و به پلیس امنیت عمومی شهرستان ساوجبلاغ منتقل کردند.
محمدیان ادامه داد: متهمان در بازجویی ها، چاره ای جز اعتراف نداشتند و به آتش زدن ماشین آتش نشانی و ایستگاه پلیس در منطقه مهدی آباد اقرار کردند.
فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: دستگیری عوامل اصلی اغتشاشات اخیر ادامه دارد و در اخبار بعدی به اطلاع مردم شریف استان البرز خواهد رسید.
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha