پیشتازی نماینده استان خوزستان در مرحله سوم مسابقات دریفت قهرمانی کشور

تهران- ایرنا- مرحله سوم رقابت‌های دریفت قهرمانی کشور در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی با حضور ۱۵ شرکت کننده از ۹ استان برگزار شد و با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت.

مرحله سوم رقابت‌های دریفت قهرمانی کشور، در مسیر جدید طراحی شده برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

جاماندن شهاب پیشانی‌دار قهرمان باسابقه و مدعی در رقابت با هم استانی‌اش رضا گله‌دار و حذف هیراد صفرچی نفر اول مرحله قبل، از جمله اتفاقات جالب این مرحله بود  که هیچ یک نتوانستند به جمع ۴ نفر دور پایانی صعود کند.

در همین مرحله محمدرضا روحی از البرز هم نمایشی خوب، ‌ پس از رقابتی میلی متری با هادی جعفرپور از استان مرکزی توانست راهی دور پایانی شود. روحی برای فینالیست شدن هم محمدرضا بیگدلی از مازندران را پشت سر گذاشت.

در آن سوی جدول نیز رضا گله‌دار مدعی عنوان قهرمانی پس از برتری در رقابت با ارجمندی کرمان به فینال رسید و همراه روحی یکی از فینال‌های تماشایی سال را به نمایش گذاشت. رقابت این دو به حدی نزدیک بود که داوران نتوانستند در پایان دو دور، فرد برتر را تشخیص دهند و در نهایت در دور سوم بود که گله‌دار میلی متری داوران را مجاب به قهرمانی و برتری خود کرد. محمدرضا بیگدلی هم در رقابت با ارجمندی در این مرحله در جای سوم ایستاد.    

همچنین محمود صیدانلو رئیس، حبیب مرادی نایب رئیس و شهزاد کیانی دبیر و جمعی از قهرمانان پیشکسوت حاضر از مهربد شاملی راننده ۱۸ ساله تهرانی که موفق به صعود به جمع شرکت کنندگان فرمول ۴ شد، تقدیر و تجلیل شد.

مرحله چهارم این مسابقات بهمن ماه سال جاری در پیست اتومبیلرانی مجموعه آزادی تهران پیگیری خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha