۲۲ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۲۶
کد خبر: 83592520
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مهلت ثبت‌نام تسهیلات بیمه‌ای رانندگان جدید تمدید شد

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا اعلام کرد: مهلت ثبت‌نام اینترنتی رانندگان ورودی جدید بابت بیمه تکمیلی درمان رانندگان بخش کالا به همراه همسر و فرزندان آنها تا ۱۵ دی‌ماه تمدید شد.

به گزارش روز جمعه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، «غلامحسین دغاغله» با بیان این مطلب افزود: در آستانه روز حمل و نقل و بر اساس توافق میان نمایندگان صنوف کارگری و کارفرمایی بخش حمل و نقل و شرکت بیمه‌گر، مقرر شد سایت ثبت نام که از ۱۵ آذر ۹۸ کلید خورده بود، تا ۱۵ دی ماه برای ثبت‌نام رانندگان جدید و همسران و فرزندان آنها باز باشد.

وی افزود: طبق این توافق دو جانبه، قرار است رانندگان دارای فرزندان با معلولیت‌ جسمی و ذهنی، از شمول محدودیت دو فرزند با سن کمتر از ۱۸ سال خارج و ثبت‌نام شوند. رانندگان جامانده مشمول طرح نیز می‌توانند در مدت تعیین شده، با مراجعه به مراکز صدور کارت هوشمند رانندگان و ارائه مدارک مورد نیاز، ثبت‌نام کنند. 

دغاغله با بیان اینکه هر دو ماه یک بار به مدت یک هفته سایت باز و امکان ثبت نام افراد جدید فراهم می‌شود، افزود: مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام بیمه تکمیلی رانندگان شامل اصل و کپی کارت هوشمند رانندگان، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی راننده، همسر و فرزند و نیز شماره حساب شبای راننده برای درج در سامانه است. 

مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا یادآور شد: با توجه به گزارش دریافتی از سایت ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان، تاکنون بیش از ۳۸۳ هزار راننده و حدود ۴۲۰ هزار فرد تحت تکلف؛ تحت پوشش بیمه تکمیلی رانندگان قرار گرفته‌اند.

وی افزود: براساس اعلام شرکت بیمه‌گر اکنون بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ مرکز درمانی طرف قرارداد در سراسر کشور، خدمات درمانی به رانندگان ارائه می‌دهند که مشخصات آنها به آگاهی صنوف رانندگان و کامیون داران و نیز اداره‌های کل استانی رسیده است.

بر اساس این گزارش، رانندگان برای اطلاع از مشخصات مراکز طرف قرارداد می‌توانند به سایت شرکت بیمه‌گر به نشانی atyehsazan.ir مراجعه کنند.

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha