۸ آذر ۱۳۹۸، ۹:۳۶
کد خبر: 83573084
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس هیات گلف خراسان رضوی انتخاب شد

۸ آذر ۱۳۹۸، ۹:۳۶
کد خبر: 83573084
رییس هیات گلف خراسان رضوی انتخاب شد

مشهد-ایرنا- مجمع انتخاباتی هیات گلف خراسان رضوی با وجود درخواست فدراسیون مبنی بر لغو آن روز پنجشنبه در مشهد برگزار و رییس هیات گلف خراسان رضوی انتخاب شد.

به گزارش روز جمعه اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی مجمع انتخاب رئیس هیات گلف خراسان رضوی با حضور ۱۱عضو از۱۷عضو مجمع انتخابی این هیات از جمله مدیرکل و معاون اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، نماینده ورزشکاران، باشگاه ها، مربیان، داوران، شهرستان‌ها و دیگر اعضا در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد.

اقبال آذری، رضاحسینی، محمدرضا سعیدی، حسین فرهادیان، اصغرمنجمی و ناتاشا میراسماعیلی کاندیدای ریاست هیات گلف خراسان رضوی در این مجمع بودند که محمدرضا سعیدی، رضا حسینی و اصغر منجمی در مجمع حضور پیدا نکردند و اقبال آذری نیز پیش از رای گیری انصراف داد.

در پایان این جلسه پس از رای گیری از اعضای مجمع انتخابی حسین فرهادیان توانست با کسب ۹ رای از مجموع ۱۱رای ماخوذه به مدت چهار سال ریاست هیات گلف خراسان رضوی را بر عهده بگیرد.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در این جلسه گفت: امروز فصل جدید قانون گرایی را در ورزش استان شاهد خواهیم بود و می‌خواهیم ثابت کنیم که هیچ چیز مهم تر از اجرای قانون نیست.
فرزاد فتاحی افزود: قرار بر این بود که مجمع گلف پیش از این موعد برگزار شود ولی با توجه به درخواست و اصرار رئیس این فدراسیون، این مجمع لغو شد تا دوباره در تاریخ دیگری برگزار شود.
وی اضافه کرد: علیرغم مشکلات زیاد، ثبت نام نامزدهای ریاست و روند تایید حراست تکرار شد تا مجمع برگزار شود اما به دلیل عدم تایید یک فرد بازنشسته در بین نامزدها، ۱۶ ساعت قبل از برگزاری مجمع درخواستی از سوی ریاست فدراسیون برای لغو مجدد این مجمع دریافت شد.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: علیرغم مخالفت فدراسیون با برگزاری مجمع، با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان کارها انجام شد تا طبق روال قانونی مجمع برپا شود.

فتاحی افزود: شاید با برگزاری این مجمع ارتباط ما با فدراسیون قطع شود ولی مجمع ما کاملا قانونی است و هیچ قانونی اجازه لغو مجمع را به خاطر تایید نشدن یک نامزد  ۱۶ ساعت  قبل از برگزاری انتخابات  نمی‌دهد.
وی ادامه داد: تلاش هیات های ورزشی در استان ها و شهرستان ها باعث ارتقای فدراسیون می‌شود و آنچه فدراسیون ها دارند همین سرمایه ها در شهرستان هاست.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: ورزش در این استان با سایر استان ها تفاوت دارد و خراسان رضوی از تمام جهات قطبی در ورزش کشور است.

فتاحی افزود: خراسان رضوی افزون بر ۶۰ تیم در دو بخش مردان و بانوان در لیگ های برتر دارد.
 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha