۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۵۶
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83571397
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

کلاهبردار اجناس دست دوم در فردیس دستگیر شد

۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۵۶
کد خبر: 83571397
کلاهبردار اجناس دست دوم  در فردیس دستگیر شد

کرج - ایرنا - رییس پلیس آگاهی استان البرز گفت: فردی که به بهانه خرید کالای دست دوم از طریق سایت دیوار اقدام به کلاهبرداری از مردم می کرد درشهرستان فردیس این استان دستگیر شد.

سرهنگ  محمد نادربیگی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک باند ۲ نفره کلاهبرداری که با شناسایی طعمه های خود از سایت دیوار، اقدام به کلاهبرداری از شهروندان فردیس می کردند، رسیدگی به موضوع در دستورکار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
 کارآگاهان با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی یکی از متهمان شدند که با بررسی سوابق وی، مشخص شد نامبرده از کلاهبرداران سابقه دار بوده و سوابق متعددی در استان های مختلف دارد.
کارآگاهان با ایجاد یک قرار صوری برای فروش اموال دست دوم این کلاهبردار حرفه ای را به پای قرار کشانده و  نامبرده را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان فردیس منتقل کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز در خصوص شیوه کلاهبرداری متهم گفت: این فرد پس از شناسایی طعمه های خود در سایت دیوار و تعیین زمان قرار معامله ، اجناس دست دوم را در قبال ارائه  فیش جعلی پرداخت وجه  از دست مردم خارج می کرد. 
 تاکنون ۲ نفر از مالباختگان شناسایی شده اند و تلاش و برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.
 

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha