۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۱۲
کد خبر: 83569879
T T
۰ نفر

احتمال آبگرفتگی معابر برخی نقاط کشور

۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۱۲
کد خبر: 83569879
احتمال آبگرفتگی معابر برخی نقاط کشور

تهران - ایرنا - براساس اعلام سازمان هواشناسی، با ورود سامانه بارشی جدید به کشور از پنجشنبه ۷ آذرماه احتمال بارش باران و برف، رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید موقت در برخی نقاط کشور وجود دارد که آبگرفتگی معابر، لغزندگی و مه آلود شدن جاده‌های کوهستانی دور از انتظار نیست، بنابراین هموطنان مراقب باشند.

به گزارش سازمان هواشناسی، با فعالیت این سامانه بارشی روز پنجشنبه ۷ آذرماه شاهد بارش برف در ارتفاعات گیلان، مازندران، قزوین، البرز، تهران، بارش باران و برف در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان و برخی نقاط استان‌های کردستان و کرمانشاه، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت در ایلام و برخی نقاط خوزستان خواهیم بود.

بر اساس این پیش بینی، احتمال آبگرفتگی معابر، لغزندگی و مه آلود شدن و اختلال تردد در جاده‌های کوهستانی، کاهش دید و وزش باد شدید موقت در این مناطق وجود دارد؛ بنابراین انجام اقدامات پیشگیرانه و به کارگیری تمهیدات لازم جدی گرفته شود.

فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی امروز به خبرنگار ایرنا گفته بود که از بعدازظهر چهارشنبه ( ۶ آذرماه ) با توجه به ورود سامانه جدید بارشی در مناطقی از شمال غرب و غرب کشور، بارش باران و برف آغاز می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha