۴ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۰۳
کد خبر: 83568436
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگیری عامل تخریب شعبه بانک مسکن در غرب تهران

تهران-ایرنا- رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری عامل تخریب یکی از شعبات بانک مسکن در غرب پایتخت خبر داد و گفت: این فرد شرور از لیدر های اغتشاشات اخیر غرب تهران بود که با اقتدار پلیس دستگیر شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ علی محمدی با بیان اینکه با تخریب و آتش زدن تعدادی از بانک‌ها و شکستن شیشه آنها در شهر تهران توسط تعدادی از آشوبگران در ناآرامی های اخیر، تیم هایی از ماموران این پلیس بررسی موضوع را در اختیار گرفتند، گفت: با دریافت تخریب و به آتش کشاندن یکی از شعبات بانک مسکن در غرب تهران، بلافاصله کارشناسان پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت به محل وقوع جرم در حوالی خیابان جنت آباد شمالی اعزام شدند.

وی گفت: با در تحقیقات میدانی مشخص شد، تعدادی از آشوبگران با حمله ور شدن به برخی اماکن دولتی به ویژه بانک مسکن قصد ایجاد بلوا و اغتشاش و برهم زدن نظم عمومی در این منطقه را داشتند که پس از تخریب و آتش زدن بانک مورد اشاره قبل از حضور ماموران از محل گریخته اند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با بررسی های تکمیلی سر نخ هایی از هویت عامل اصلی این تخریب بدست آمد، عنوان کرد: با شناسایی مخفیگاه متهم، هماهنگی های قضائی انجام و در نهایت وی روز گذشته دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی این پلیس انتقال یافت.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی با بیان اینکه متهم ۳۰ ساله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده است، خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیسی برای دستگیری سایر همدستان وی ادامه دارد.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha