«دریژنو» سومین قربانی لیگ برتر فوتسال زنان

تهران- ایرنا- تیم فوتسال زنان «دریژنو» فرخ‌شهر این روزها به دلیل مشکلات مالی قصد کناره‌گیری از لیگ برتر فوتسال زنان را دارد که پیش از این ۲ تیم ستارگان ورامین و شهرداری رشت از لیگ کنار کشیدند.

سه هفته از پایان نیم فصل لیگ برتر فوتسال زنان می‌گذرد و تا آغاز هفته نخست از دور برگشت، مدت زمان زیادی باقی نمانده است. در این میان زمزمه کناره‌گیری تیم «دریژنو» فرخ‌شهر از استان چهارمحال و بختیاری از لیگ برتر به دلیل مشکلات مالی به گوش می‌رسد.

موضوعی که بسیاری از تیم‌ها این روزها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و گریبان‌گیر تیم دریژنو فرخ‌شهر شده است. تیمی که در نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال زنان دیدارهای چندان مناسبی را از خود نشان نداده و بدون هیج برد و کسب امتیازی از میان ۱۲ تیم در جایگاه آخر جدول قرار گرفته است.

نتیجه‌ای نام امید کننده که می‌تواند علاوه بر مشکلات مالی بر کناره‌گیری این تیم از لیگ فوتسال زنان دامن بزند. با توجه به چنین مساله‌ای به سراغ «خسرو زحمت‌کش» رییس هیات فوتبال شهرستان فرخ‌شهر یکی از شهرهای استان چهارمحال و بختیاری رفتیم تا از کناره‌گیری این تیم از نیم فصل دوم مطمین شویم.

وی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: ما هنوز برای کناره‌گیری تیم دریژنور فرخ‌شهر از لیگ برتر فوتسال زنان تصمیم قطعی نگرفته‌ایم. باید مشکلات مالی را حل کنیم و با توجه به اینکه در نیم فصل اول نتوانستیم آن‌گونه که باید خود را نشان دهیم، باید چند بازیکن جدید به تیم اضافه کنیم.

زحمت‌کش ادامه داد: برای برطرف کردن این مشکل با «مهدی تاج» رییس فدراسیون فوتبال و مسئولان وزارت ورزش و جوانان و «شیرین نصیری» مسئول لیگ فوتسال زنان رایزنی کردیم و از آنان کمک خواستیم. ما در استان محرویم زندگی می‌کنیم و نیاز به حمایت مالی برای ادامه نیم فصل دوم داریم.

وی خاطرنشان کرد: نیم فصل اول را نیز با کمک مالی شورای شهر پشت سر گذاشتیم و باید با توجه به چنین عملکردی، بازیکنان بهتری را به تیم اضافه کنیم تا در نیم فصل دوم، عمکلرد بهتری داشته باشیم.  با ۲ بازیکن رایزنی کردیم اما به دلیل مشکلات مالی نه تنها توانایی جذب آنان را نداریم، بلکه تکلیف تیم هم برای ادامه این فصل مشخص نیست.

رییس هیات فوتبال شهرستان فرخ‌شهر عنوان کرد: تیم ما در هفته نخست از دور برگشت لیگ فوتسال زنان باید به مصاف نماینده کرمان برود.  بنابراین زمان زیادی برای تصمیم‌گیری در این زمینه وجود ندارد و تا سه‌شنبه این هفته با رایزنی با ریاست فدراسیون فوتبال و مسئولان وزارت ورزش تصمیم قطعی خود را برای ادامه نیم فصل دوم خواهیم گرفت.

در نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال زنان نیز تیم ستارگان ورامین به دلیل نبود امکانات و زمین مورد نیاز برای برگزاری مسابقات لیگ منحل شد. پیش از آن نیز تیم شهرداری رشت با دستور مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی شهرداری،  مبنی بر عدم تیم‌داری، این تیم از بازی‌های فصل کنار گذاشته شد.

حال باید دید که تا پایان این هفته دریژنو فرخ شهر به دلیل مشکلات مالی از نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال زنان کناره گیری می کند یا خیر.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha