۲۲ آبان ۱۳۹۸، ۱۲:۲۲
کد خبر: 83553315
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

شکوری: درخواست برزیل برای انجام بازی دوستانه با ایران منطقی نبود

تهران- ایرنا- سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: درخواست برزیل مبنی بر دریافت یک و نیم میلیون دلار برای انجام بازی دوستانه منطقی نبود.

ابراهیم شکوری در مورد برگزاری کنگره فوتبال کلینیک گفت: این سومین دوره این همایش است که برگزار می‌شود. از دید من برگزاری چنین مراسم‌هایی مفید باشد و بتوانیم ارتباط خوبی را بین دانشگاه‌ها و فدراسیون فوتبال ایجاد کنیم.

وی در مورد دیدار پیش روی تیم ملی برابر عراق افزود: در هشت سال گذشته همواره تیم اول آسیا بودیم اما عراق همیشه رقیب سرسختی برای ما محسوب می‌شود. امیدوارم که بتوانیم با حمایت و انرژی مثبت مردم نتیجه لازم را بگیریم و در ادامه مسیر هم موفق عمل کنیم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در مورد تهدید مارک ویلموتس مبنی بر فسخ قراردادش به دلیل مشکلات مالی اضافه کرد: این منطقی و حرفه‌ای نیست که تنها ۲۴ ساعت قبل از یک بازی حساس چنین مسائلی مطرح شود. در زمانی مناسب به طور حتم شفاف سازی خواهیم کرد. ما بعد از بازی با عراق چند ماه وقت داریم اما الان بازی حساس و مهمی داریم که باید در آن نتیجه بگیریم و از تیم ملی باید حمایت شود. فدراسیون به صورت صریح در این زمینه اطلاع‌رسانی کرده و فکر نمی‌کنم که نیاز باشد بشتر از این به این موضوع رداخته شود.

شکوری در مورد اینکه وزارت ورزش درخواست کرده در قرارداد ویلموتس تجدید نظر شود، خاطرنشان کرد: در آستانه یک بازی حساس قرار داریم و همانطور که گفتم زمان برای شفاف‌سازی زیاد است. بعد از بازی با عراق در یک نشست خبری در مورد تمام مسائل شفاف سازی خواهیم کرد.

وی در مورد انتخابات هیات فوتبال استان تهران و حواشی این انتخابات هم گفت: به زودی این انتخابات برگزار خواهد شد و سعی می کنیم در کمترین زمان و با شرایط قانونی این شرایط را مدیریت کنیم. از طرفی ارتباط خوبی هم با گلمحمدی داریم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در خصوص برنامه تیم ملی گفت: هفته آتی در برنامه بازی‌ها استراحت داریم این در حالی است که تمام تیم‌های آسیایی بازی دارند و در چنین شرایطی پیدا کردن حریف تدارکاتی مناسب کمی سخت است. البته با دو سه کشور بازی دوستانه هماهنگ شده بود اما به دلیل تحریم‌ها نتوانستیم برنامه‌هایمان را عملی کنیم اما همچنان در حال رایزنی هستیم.

وی با بیان اینکه برگزاری دیدار تدارکاتی با برزیل نهایی شده بود، خاطرنشان کرد: انجام این مسابقه نهایی شده بود اما برزیل یک و نیم میلیون دلار پول خواست که از دید ما این مبلغ برای برگزاری یک بازی دوستانه منطقی نبود. باید حساب و کتاب در این زمینه مشخص شود اما کره که با برزیل بازی کرد هم چنین مبلغی را درخواست کرده بود.

شکوری ادامه داد: بازی برابر تیم‌های بزرگ همواره سختی های خودش را دارد اما با این وجود چند بازی دوستانه خوب هماهنگ کردیم که به زودی اعلام خواهیم کرد و منتظر هماهنگی آن هستیم. سعی می‌کنیم برای برپایی بازی همه چیز را از جمله هزینه بالای پرواز را در نظر بگیریم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در مورد دستمزد مربیان تیم‌های پایه گفت: در نشست خبری که در پیش است در مورد همه این مسائل صحبت خواهیم کرد.

شکوری در مورد اینکه تیم ملی در بازی‌های اخیرش به خاطر عصبی بودن بازیکنان متضرر شده است، اضافه کرد: جنگیدن ماهیت فوتبال است اما بازیکنان حرفه ای داریم که شرایط را درک می‌کنند. تیم ملی خوبی داریم و در هیچ دوره ای تعداد لژیورنهای تیم ملی به این مقدار زیاد نبوده است. امیدوارم در ادامه بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha