۱۱ آبان ۱۳۹۸، ۱۴:۴۳
کد خبرنگار: 1796
کد خبر: 83538786
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

بانک‌های خصوصی در سال رونق تولید از خواب غفلت بیدار شوند

قزوین - ایرنا - سرپرست معاونت اقتصادی استانداری قزوین به بانک‌های خصوصی در رابطه با کم کاری برای پرداخت تسهیلات رونق تولید اخطار داد و گفت:لطفا از خواب غفلت بیدار شوید.

عیسی قبادی روز شنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان افزود: فضای بانک‌های استان قزوین نشان می‌دهد که بانک‌های دولتی بیشتر از بانک‌های خصوصی در پرداخت تسهیلات همکاری دارند.
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری قزوین تصریح کرد: بانک‌هایی که در پرداخت تسهیلات رونق تولید همکاری نمی‌کنند باید از خواب بیدار شده و در شرایط بحرانی کشور حمایت‌های بیشتری از واحدهای تولیدی داشته باشند.
وی با بیان اینکه ادامه روند جاری، صبر مسئولان ارشد استان را تمام می‌کند، اظهار داشت: به هرحال کشور از این شرایط بحرانی عبور می‌کند و قطعا عملکرد بانک‌ها از نظر منابع و مصارف مورد ارزیابی و رصد دقیق قرار می‌گیرد و مشخص خواهد شد چه کسانی همکاری و مساعدت کرده‌اند.
قبادی همچنین اظهار داشت: در شرایطی که فرماندهی اقتصاد مقاومتی در کشور با جدیت دنبال می‌شود، مسئولان دقت کنند که غیبت در ستادهای تنظیم بازار و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری قزوین یادآور شد: حضور در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بر همه برنامه‌ها اولویت دارد و دستگاه‌های دولتی باید نسبت به حضور در این نشست‌ها اهتمام داشته باشند.
۳۱ بانک در استان قزوین وجود دارد که از این میان ۱۶ بانک دولتی هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha