۱ آبان ۱۳۹۸، ۱۴:۴۷
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83528309
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اعضای انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان بوشهر انتخاب شدند

بوشهر-ایرنا- معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: با برگزاری سومین دوره انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان اعضای این انجمن انتخاب شدند.

رضا جمالی روز چهارشنبه در حاشیه این آیین افزود: با توجه به اتمام دوره چهار ساله این انجمن و بر اساس تبصره یک ماده ۱۹ اساس‌نامه تشکیل انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان سومین دوره انتخابات اعضای جدید انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان بوشهر برگزار شد.

وی اضافه کرد: فرایند سومین دوره انتخابات اعضای جدید انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان بوشهر به صورت رسمی در حضور هیات نظارت بر انتخابات انجمن شامل نمایندگان دستگاه‌های اجرایی نظیر استانداری، تعزیرات حکومتی و اعضای انجمن حمایت استان در محل ساختمان شماره ۱ سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر برگزار شد.

جمالی ادامه داد: پس از برگزاری انتخابات اعضای جدید انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان بوشهر از میان داوطلبان عضویت در هیات مدیره این انجمن، بنت الهدی رزمی به عنوان رئیس، عبدالکریم تماری نایب رئیس، محسن جوادی خزانه‌دار، عبدالعلی صیادی و محسن مؤذن اعضای اصلی، محمود محمدی زاده علی‌البدل اعضای اصلی، مصطفی ارجمند بازرس اول, هادی هاشمی به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

وی افزود: ساماندهی مشارکت مردمی در اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، انتقال و پیگیری موارد مرتبط با حقوق مصرف‌کنندگان به انجمن ملی و سازمان‌های مربوطه، برگزاری نمایشگاه‌های مرتبط با حقوق مصرف‌کننده و فرهنگ‌سازی و ارتقای آگاهی مصرف‌کنندگان از اهداف و وظایف تشکیل انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha