۲۹ مهر ۱۳۹۸، ۹:۲۹
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 83524578
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

فراخوان واگذاری باغ وحش خرم‎آباد به بخش خصوصی

خرم‎آباد - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی لرستان گفت: باغ وحش خرم آباد در یک فراخوان ۲۰ روزه به بخش خصوصی واگذار می‎شود.

زینب محمدخانی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بنا به تصمیم مدیران ارشد استان، اداره کل دامپزشکی به عنوان مدیر و مستاجر، مدیریت باغ وحش خرم آباد را بر عهده گرفت این در حالی است که برابر با قانون، دامپزشکی وظیفه ای برای نگهداری باغ وحش ندارد بلکه تنها نظارت بر بهداشت باغ وحش بر عهده این نهاد است.

وی با بیان اینکه امکان نگهداری باغ وحش توسط این اداره وجود ندارد افزود: هم اکنون یک نیروی  دامپزشکی با یک دستگاه خودرو در باغ وحش مستقر است و از طرفی هیچگونه  ردیف اعتباری خاصی برای این مجموعه در اختیار دامپزشکی استان قرار ندارد.

وی با تاکید بر اینکه کمک هایی نیز که از محل اعتبارات استانی برای نگهداری باغ وحش در اختیار دامپزشکی قرار داده شده در حدی نیست که بتوان این مکان را اداره کرد افزود: در این راستا با پیگیری ها و مکاتباتی که با استانداری انجام شد یک فراخوان ۲۰ روزه از طریق دامپزشکی برای جذب بخش خصوصی انجام شده است.

مدیرکل دامپزشکی لرستان با بیان اینکه امکان درآمد زایی  باغ وحش برای دامپزشکی وجود ندارد، ادامه داد: در صورت عدم حضور بخش خصوصی در مهلت ۰ ۲ روزه برای واگذاری باغ وحش، حیوانات این مجموعه با تصمیم استانداری تعیین تکلیف می شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha