غفور در پرستاره‌ترین لیگ جهان به میدان می‌رود

تهران- ایرنا- «امیر غفور» ستاره والیبال ایران از امروز (یکشنبه) رقابت خود را در پرستاره‌ترین لیگ جهان در ایتالیا آغاز می‌کند.

فصل جدید سری آ والیبال ایتالیا از دیشب آغاز شد. برخلاف مسابقات فصل قبل که محمدجواد معنوی‌نژاد، سعید معروف، امیر غفور، مجتبی میرزاجانپور و مرتضی شریفی در این مسابقات به میدان می‌رفتند، امسال غفور تنها ایرانی حاضر در معتبرترین لیگ والیبال جهان است.

غفور که پارسال در تیم مونزا به میدان می‌رفت، امسال با انتقالی بزرگ به قهرمان ایتالیا و اروپا پیوست. شماره ۱۰ والیبال ایران در فصل جدید باید پیراهن تیم لوبه را بر تن کند. لوبه در فصل گذشته هم قهرمان سری آ شد و هم مقام نخست لیگ قهرمانان اروپا را از آن خود کرد.

برونو رزنده در پست پاسور، سیمون، سیمونه آنزانی و متئوژ بینیک در پست مدافع میانی، عثمانی خوانتورنا، لئال و جیری کوار در پست دریافت‌کننده و فابیو بالاسو در پست لیبرو، دیگر ستاره‌های بزرگ تیم لوبه هستند.

لوبه امروز در نخستین مسابقه خود در فصل جدید سری آ، به مصاف پیاچنزا می‌رود. الساندرو فی، دراگان استانکوویچ، دیک کوی، گابریله نلی و پتر کراسمانوویچ بازیکنان نامدار تیم پیاچنزا به حساب می‌آیند.

فصل جدید لیگ لهستان هم از هفته آینده آغاز می‌شود. میلاد عبادی‌پور در اسکرا بلهاتوف، سیدمحمد موسوی در اولشتین و پوریا فیاضی در بنژین سه بازیکن ایرانی حاضر در این مسابقات هستند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha