فرمانده سپاه: احساس ضعف نمی کنیم

تهران- ایرنا- فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه در هیچ جنگ و برابر هیچ تهدیدی احساس ضعف نمی‌کنیم، گفت: آماده‌ایم در چارچوب طرح‌های جامع دفاعی حداکثر حفاظت و صیانت از مردم را در شرایط خاص داشته باشیم.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل کشور، سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» در دیدار با سردار سرتیپ پاسدار «غلامرضا جلالی» رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور، با بیان اینکه موضوع حفاظت، صیانت و کمک به مردم در شرایط مختلف در برابر حوادث و تهدیدات از موضوعات مورد توجه سپاه پاسداران است، گفت: پایداری و تداوم کارکردهای ضروری و اساسی به ویژه در حوزه خدمات به مردم یک مساله حیاتی برای کشور است.

وی با بیان اینکه سپاه آمادگی دارد تا با بهره گیری از ظرفیت های بی بدیل «بسیج» در عرصه های مختلف پدافند غیرعامل حداکثر مشارکت و مساعدت را داشته باشد، خاطرنشان کرد: ما در هیچ جنگ و  برابر هیچ تهدیدی احساس ضعف نمی کنیم و آمادگی داریم تا با همکاری دولت و سازمان پدافند غیرعامل کشور در چارچوب  طرح های جامع دفاعی حداکثر حفاظت و صیانت از مردم را در شرایط خاص داشته باشیم.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه تولید ادبیات پدافند غیرعامل با تلاش موثر سازمان پدافند غیرعامل کشور شکل گرفته و در دستگاههای اجرایی و میان مدیران در حال نهادینه شدن است، خاطرنشان کرد: باید پدافند غیرعامل را به یک فرهنگ عمومی دفاعی تبدیل کنیم.

دلخوری آمریکای از سپاه، بزرگترین مدال افتخار برای این نهاد انقلابی است
سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز در این دیدار با اشاره به اینکه امروز سپاه خار چشم دشمنان است، گفت: سپاه توانسته است در انجام ماموریت حیاتی خود یعنی پاسداری از انقلاب اسلامی به لطف خداوند موفق و پیروز باشد.
وی با بیان اینکه دلخوری آمریکای جنایتکار و کودکش از سپاه، بزرگترین مدال افتخار برای این نهاد انقلابی است، افزود: سپاه امروز در خط مقدم مقابله با تروریسم است و اگر رشادتهای سپاه نبود داعش در منطقه همچنان جولان می داد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به حوادث سیل چندی پیش در کشور نیز گفت: نیروهای سپاه پاسداران و بسیج همواره در خط مقدم صیانت از مردم و کمک رسانی  بوده اند و در جریان سیل اخیر حضور به موقع نیروهای سپاه پاسداران در محل حادثه و کمک رسانی به مردم نشان داد سپاه خود و تمام امکاناتش را فدای مردم می کند. 
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه سازمان پدافند غیرعامل کشور مسئولیت تضمین امنیت زیرساختهای کشور به ویژه در حوزه های حساس و راهبردی را برعهده دارد، گفت: دستیابی به این مهم نیاز به هم افزایی همه دستگاه های نظامی و اطلاعاتی کشور دارد و سپاه مطمئنا در این راستا میتواند کمک شایان توجه ای به پدافند غیرعامل کند.

سردار جلالی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تجارب ارزشمندی در مقابله و مدیریت تهدیدات نوین دارد، گفت: امید داریم همکاری های مشترک بتواند توان دفاعی کشور برابر تهدیدات نوظهور را ارتقا دهد. 

در این دیدار صمیمی که جمعی از مسئولان سازمان پدافند غیرعامل کشور و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حضور داشتند، رویکرد ایجاد حداکثر هم افزایی و هماهنگی در حوزه های صیانت و حمایت از مردم و دارایی های حیاتی کشور مورد تاکید قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha