فرمانده نهاجا: ارتقای مهارت خلبانان اولویت است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش(نهاجا) در نشستی صمیمی در جمع خلبانان عملیاتی پایگاه شهید لشکری گفت: ارتقای سطح دانش و مهارت های تخصصی در میان خلبانان از اولویت های اصلی نیروی هوایی است.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی ارتش،  امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده»   در جمع خلبانان پایگاه شهید لشکری مهرآباد، اظهارداشت: ارتقای سطح دانش و مهارت های تخصصی در میان خلبانان حاضر در نیروی هوایی از جمله اولویت های اصلی نهاجا محسوب می شود و نیل به این هدف نیز ممارست، مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر تیزپروازان این نیرو را می طلبد که با جدیت و پشتکار، آموزش های مقتضی در تمامی مراحل را طی کنند و ایفاگر شایسته وظایف محوله باشند.

امیر سرتیپ نصیرزاده، در ادامه افزود: تلاش هیات رئیسه نهاجا، ستاد آجا و همچنین ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران همواره بر ارتقای سطح رفاه و معیشت کارکنان در تمامی ابعاد معطوف و متمرکز است که بتوانیم در حد توان، بضاعت و ظرفیت های موجود، آنچه لایق نظامیان جمهوری اسلامی است را فراهم آوریم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تهدیدات فرهنگی علیه نظام گفت: تهاجم فرهنگی امروز از جمله اهرم های قدرت نظام استکباری بشمار می آید که با شدت هرچه تمام تر علیه خانواده های ایرانی در حال استفاده است.

وی در پایان با بیان اینکه کارکنان پایور و خلبانان باید هوشیار باشند تا اعضای خانواده و فرزندان ایشان از بستر اینترنت و فضای مجازی مورد آسیب واقع نشوند بر نظارت و مراقبت و بازگشت به سنت های حسنه ایرانی و اسلامی، تاکید کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =