۵ شهریور ۱۳۹۸، ۱۴:۴۴
کد خبرنگار: 1301
کد خبر: 83454030
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

دوبله ۷۰ هزار دقیقه برنامه تلویزیونی در مرکز تولید سیما

تهران- ایرنا- رئیس مرکز تولید و فنی سیما گفت: ۱۲ مجموعه انیمیشن خارجی، ۷ مجموعه سریال، بیش از ۸۰ مستند علمی، ۳۰ فیلم سینمایی خارجی، در مجموع ۷۰ هزار دقیقه برنامه در مرکز تولید سیما دوبله شد که به زودی راهی آنتن تلویزیون می‌شود.

مهرداد عظیمی روز سه شنبه در نشست خبری مربوط به تولید و فنی سیما، گفت: این مرکز از دو اداره کل فنی و تولید تشکیل شده است که تابستان امسال فعالیت های جدیدی را شروع کردند. 
این مدیر با اشاره به فعالیت های اداره فنی توضیح داد: بخش رپورتاژ این اداره ۱۴ واحد سیار دارد که از این ۱۴ واحد سیار پنج واحد به صورت اچ دی و ۹ واحد به صورت اس دی به انعکاس رویدادهایی از جمله لیگ برتر فوتبال و دیگر مناسبت ها می پردازند. 
عظیمی با اشاره به اینکه تصویربرداری و ساخت ویژه برنامه های مناسبتی ایام محرم و صفر نیز بر عهده واحد رپورتاژ است، اظهار داشت: همچنین دو واحد اچ دی جدید نیز به مرکز اضافه خواهد شد. 
مدیر مرکز تولید و فنی خاطر نشان کرد: برخی از کارهای نمایشی که سفارش شبکه های مختلف است براساس طی مراحل اداری ضبط و تولید آنها در این شهرک انجام می شود و اکنون سریال جشن سربرون و حکایت های کمال در این پروسه تولید می شوند.
وی گفت: این اداره کل تولید، حمایت و پشتیبانی کارهای تولیدی را عهده دار است که برنامه هایی از جمله عصر جدید، ستاره ساز و فرمول یک از جمله آنها هستند.  

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha