۳۰ مرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۴۲
کد خبرنگار: 1822
کد خبر: 83445938
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

فاصله طبقاتی در جامعه باید توسط قانون گذاران  از بین رود

کرمان - ایرنا- به گفته نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری کمیته امداد و خیرین با همه اخلاص،ایثار و تلاش خود نمی توانند فاصله طبقاتی موجود را از بین ببرند بلکه باید قانون گذاران در مجلس، قوه مجریه و قضاییه برای این مهم تلاش و چاره اندیشی کنند.

به گزارش ایرنا آیت الله احمد بهشتی روز چهارشنبه در همایش تجلیل از فرهنگیان فرهیخته و حامیان ایتام در کرمان با اشاره به اینکه باید رابطه با خدا و مردم را تحکیم بخشید؛ افزود: اگر رابطه با خداوند از طریق نماز و رابطه با مردم از طریق زکات برقرار شد به طور قطع جامعه ای سالم و ایده آلی خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه خندق عظیمی بین برخی از اقشار جامعه است گفت: کساتی در اوج مال و حقوق نجومی هستند و برخی دیگر در اوج فقر به سر می برند.

آیت الله بهشتی با بیان اینکه برخی افراد به منابع درآمدی کشور دسترسی دارند و به میلیاردها تومان در سال قانع نیستند گفت: در یکی از قتل هایی که اخیراً در کشور رخ داده است؛ قاتل برای رضایت خانواده مقتول حاضر به پرداخت هشت میلیارد تومان شد؛ این پول ها از کجا تامین می شود؛ باید برای این موارد چاره اندیشی شود.

وی بیان داشت: افرادی هستند که با حقوق های نجومی سرمایه کشور را به غارت می بردند که امیدواریم قوه قضاییه با این افراد برخورد کند.

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان با بیان اینکه کار خیرین بسیار ارزشمند و خداپسندانه است تصریح کرد: ایثار بالاتر از کمک و انفاق است و در حال حاضر باید در حوزه مسائل اقتصادی ایثار کرد.

9895/ ۵۰۵۴

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha