۲۴ مرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۲۸
کد خبر: 83438119
T T
۰ نفر

طرح مقاومت روی میز رهبران حماس و جهاد اسلامی

۲۴ مرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۲۸
کد خبر: 83438119
طرح مقاومت روی میز  رهبران حماس و جهاد اسلامی

بیروت - ایرنا - "یحیی سنوار" رئیس دفتر سیاسی "حماس" در غزه گفت: رهبران سیاسی و فرماندهان نظامی جنبش‌های جهاد اسلامی و حماس در خصوص اشکال مقاومت در برابر اشغالگران گفت و گو کردند.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری "العهد"، سنوار تاکید کرد که مقاومت فلسطین با فعالیت شبانه روزی، همه توان خود را برای همکاری ملی بزرگ به منظور تحقق هدف "بازگشت به سرزمین مادری" به کار گرفته است.

وی در خصوص دیدار دیروز رهبران سیاسی و فرماندهای نظامی حماس و جهاد اسلامی گفت،  این یک نشست در سطح رهبران سیاسی ارشد و با حضور فرماندهان "گروهان‌های قدس" و "گردان‌های القسام" برگزار شد و در جریان آن حدود شش ساعت در مورد جزئیات طرح مقاومت و مقدمات آزادسازی سرزمینمان و بازگشت و مقابله با تجاوزات رژیم صهیونیستی گفت‌ و گو شد.

سنوار با اشاره به پیشرفت کار ملی افزود، نقطه عطف آن در "راهپیمایی‌های بازگشت"، شکست محاصره و اتاق عملیات مشترک فلسطینی‌ها نمود یافته است.

این در حالی است که "بنی گانتز" رهبر "ائتلاف آبی- سفید" رژیم صهیونیستی ( حزب ژنرال‌ها و رقیب حزب نتانیاهو)  ضمن تهدید سنوار در خصوص هر گونه اقدام علیه اسرائیل، گفت، سنوار باید شخص قبل از خودش را به یاد بیاورد؛ یک نفر به نام "احمد الجعیری" که با خودروی خود از منطقه "الف" به مقصد منطقه "ب" حرکت کرد، اما هرگز نرسید؛ در صورت لزوم  دوباره چنین خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha