۱ مرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۲۹
کد خبرنگار: 786
کد خبر: 83409024
T T
۰ نفر
کرانه های مرجانی  کیش آماده  برگزاری مسابقات غواصی ارتشهای جهان

کیش - ایرنا - کرانه های مرجانی جزیره کیش از ۱۳ مرداد شاهد برگزاری دومین دوره مسابقات غواصی ارتشهای جهان به عنوان یک رویداد بین المللی خواهد بود.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، برنامه ریزی هماهنگی و  استفاده از همه ظرفیتها برای برگزاری هرچه بهتر  این مسابقات  که یک ماه  بطول می انجامد در نشست مشترک  امیر دریا دار سلیم پناه جانشین فرماندهی نیروی دریایی ارتش، جمعی از مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش و موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش موردبررسی قرار گرفت.

هماهنگی ۸ کمیته مسئول برگزاری مسابقات با ارگان های مرتبط و همچنین حمایت و همکاری بخش های مختلف سازمان منطقه آزاد کیش، تردد مهمانان خارجی، اعضا و سرپرستان تیم های شرکت کننده و کنترل ترددهای فرودگاهی ، استقرار و اسکان مدعوین، تعیین محل و جرئیات برگزاری مراسم، فعالیت خبرنگاران خارجی و دریافت مجوز های لازم برای پوشش خبری این رویداد، حفاظت از تجهیزات غواصی تیم های شرکت کننده، استقبال و میزبانی مقامات داخلی و خارجی و همچنین تمهیدات لازم برای برگزاری رقابت ها در شرایط مواج بودن دریا ازجمله موارد مطرح شده در این نشست بود.

امیر دریادار سلیم پناه در این نشست ضمن تشکر از همکاری خوب سازمان منطقه آزاد کیش در برگزاری این رقابت ها بر اهمیت هماهنگی  بخش ها و کمیته های اجرایی برای هرچه بهتر برگزار شدن این مسابقات تاکید کرد .

سرهنگ کاظم پور فرمانده پایگاه پدافند هوایی کیش نیز با بیان اینکه مردم و مسئولان جزیره کیش با تمام توان برای برگزاری این مسابقات تلاش می کنند،  گفت: موفقیت در این رخداد سند افتخاری برای این منطقه، نیروهای مسلح و کشور عزیزمان ایران است.

در این نشست، رئیس پلیس اطلاعات و امنیت انتظامی جزیره کیش، مسئولان سپاه فرودگاه و دریابانی انتظامی، محمد پازوکی مدیر امور اجتماعی سازمان، عزیزالله فرزین پور مدیر امور دریایی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، همچنین اعضا کمیته های مختلف مسئول برگزاری این مسابقات حضور داشتند.

 اولین دوره این مسابقات سال گذشته به میزبانی نوشهر برگزار شد که با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های کیش، مقرر شد جزیره کیش میزبان دومین دوره این رقابت ها باشد. درنخستین دوره برگزاری این مسابقات در نوشهر، تیم ایران در بخش غواصی عمق، مقام اول را کسب کرد و در مجموع پنجم جهان شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha