۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۰۴
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83386614
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

آسمان گیلان تا پایان هفته آفتابی است

۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۰۴
کد خبر: 83386614
 آسمان گیلان تا پایان هفته آفتابی است

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان تا پایاه هفته جاری صاف و آفتابی گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.

مازیار غلامی ظهر دوشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به طور غالب پایدار در منطقه است بنابراین آسمان صاف و آفتابی و همچنین گاهی وزش باد مورد انتظار است.

وی ادامه داد: گاهی با گذر امواج به نسبت ناپایدار، افزایش ابر و رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود و این شرایط بطور متناوب تا پایان هفته در منطقه تداوم دارد.

غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد عنوان و برای فردا (سه شنبه) نیز آسمان استان را صاف تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، اواخر وقت احتمال رگبار و رعدوبرق پیش بینی کرد.

وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۳۲ درجه مربوط به بندرآستارا و کمینه دمای فردا را مربوط به دیلمان با ۱۳ درجه ذکر کرد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز رشت را ۳۱ درجه و کمینه دمای فردا در مرکز استان را ۲۱ درجه عنوان کرد.

به گفته غلامی، ارتفاع موج دریا طی امروز بین ۲ / ‏‬ ۰ تا ۶ / ‏‬ ۰ متر، دمای آب ۲۹ درجه سلیسوس و شرایط برای شنا با احتیاط مناسب است.

۷۲۹۶/‏۲۰۰۷/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha