۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۱:۵۶
کد خبر: 83386315
T T
۰ نفر
عملیات گاز رسانی به ۲۴ روستای مشهد در حال انجام است

مشهد- ایرنا- ۳۱۴ روستای مشهد از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و عملیات گاز رسانی به ۲۴ روستای دیگر در دست انجام است.

رئیس برنامه ریزی شرکت گاز خراسان رضوی روز دوشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: ۳۴۷ روستای شهرستان مشهد در بخش‌های احمدآباد، رضویه و مرکزی واجد شرایط گاز رسانی هستند که با پایان عملیات گازرسانی به ۲۴ روستا تعداد روستاهای بهره مند از گاز به ۳۳۸ روستا می‌رسد.

سید محمد جواد کوچک زاده افزود: ضریب فعلی نفوذ گاز در روستاهای واجد شرایط بهره مندی در شهرستان مشهد ۹۷ درصد است که با اتمام طرح‌های در حال اجرا این رقم به بالای ۹۹ درصد ارتقا خواهد یافت.

وی ادامه داد: گازرسانی به سه روستا در بخش احمدآباد و شش روستا در بخش مرکزی مشهد نیز در دستور کار شرکت گاز استان خراسان رضوی قرار دارد که در صورت صدور مجوزهای مربوطه مراحل پیمان سپاری آن آغاز خواهد شد.

او اضافه کرد: روستاهای باقی مانده خارج از طرح، دارای جمعیتی کمتر از ۲۰ خانوار و یا با فاصله زیاد از شبکه گاز هستند و در صورت فراهم شدن شرایط لازم، حتماً گازرسانی به این روستاها نیز در برنامه قرار خواهد گرفت.

شرکت گاز خراسان رضوی دو میلیون و ۲۷۲ هزار و ۱۳۸ مشترک دارد که از این تعداد یک میلیون و ۷۸۷ هزار و ۱۵۸ مشترک شهری و ۴۸۴ هزار و ۹۸۰ مشترک روستایی هستند.

۷۵۰۷/‏۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha