۱۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۱۹
کد خبر: 83338356
T T
۰ نفر

منتظری: با استقلال به آخر خط رسیده ام

۱۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۱۹
کد خبر: 83338356
منتظری: با استقلال به آخر خط رسیده ام

تهران-ایرنا- «پژمان منتظری» مدافع با سابقه استقلال امروز (یکشنبه) با انتشار یادداشتی انتقاد آمیز علیه «امیرحسین فتحی» مدیرعامل باشگاه از هواداران استقلال خداحافظی کرد و اعلام کرد که با این تیم به آخر خط رسیده است.

«پژمان منتظری» که این روزها در اردوی تیم ملی به سر می برد با انتشار پستی با انتقاد از مدیریت «امیر حسین فتحی» مدیرعامل باشگاه از هواداران استقلال خداحافظی و ادعا کرد مسوولان باشگاه به دنبال تمدید قرارداد با او نیستند.


منتظری با انتشار این پست خطاب به هواداران نوشت: خیلی دوست داشتم که می توانستم کاری کنم که همیشه شما ها رو خوشحال ببینم ولی متاسفانه به علت مشکلات زیادی که وجود داشت این اتفاق عملی نشد. در مورد مشکلات صحبت کردن خسته کننده شده، صحبتی که الان دارم در مورد خودم است.


وی افزود: من باشگاه استقلال قرارداد ندارم حق باشگاه هست که بازیکنانش رو انتخاب کند، تقریباً باشگاه هر چند خیلی، دیر ولی بالاخره شروع به صحبت با بازیکنانی که قرارداد نداشتند را ۲ هفته پیش بعد از آخرین بازی استقلال شروع کرد که تا این لحظه با من حتی یک پیام ساده هم نفرستاند. بر خلاف میل باطنی ادامه همکاری وجود ندارد. در این ۲ هفته به غیر از خود خوری کاری نمی توانستم انجام بدهم. این صحبت ها برای فشار به باشگاه نیست چون به این نتیجه رسیدم که واقعاً آخر خط هستم، بازی کردن در تیم بزرگ استقلال همیشه باعث افتخار بود
منتظری پس از آخرین دیدار استقلال در لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفته بود که «شما در مورد شخصی صحبت می‌کنید که هیچ قدرتی ندارد او فقط باهوش است و فردی بی‌شخصیت است که هیچ چیز برایش مهم نیست. من مطمئناً در مورد او صحبت می‌کنم. این شخص سال گذشته در استقلال حضور نداشت و افتخاری به او اجازه نمی‌داد در باشگاه حضور داشته باشد»


«فرهاد مجیدی» سرمربی موقت آبی پوشان نیز امروز اعلام کرد بعد از جلسه با مدیرعامل باشگاه با اولین بازیکنی که تماس گرفتم، پژمان منتظری بود. او بازیکن بزرگ تیم است و باید بماند.


ورزشی**م. ت **۱۰۶۷**

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha