۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۰۵
کد خبر: 83332057
T T
۰ نفر
ورزشکاران البرزی : پای آرمان های آزادی قدس شریف تا آخر ایستاده ایم

کرج – ایرنا – جامعه ورزشی استان البرز در بیانیه ای اعلام کرد که ورزشکاران این استان همگام با ملت غیور ایران در راهپیمایی با شکوه روز قدس حضور پرشور خواهند داشت و ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی ها ، بار دیگر با آرمان های مردم مظلوم فلسطین تجدید پیمان خواهد شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان البرز در بیانیه جامعه ورزشی البرز آمده است: جوانان و ورزشکاران همیشه در صحنه و انقلابی استان سرافراز البرز با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ اسرائیل ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین، فریاد استکبار ستیزی، دفاع از آزادگی و حق خواهی خود را به گوش جهانیان خواهند رساند.


همچنین اداره کل ورزش و جوانان استان البرز از سازمان‌های مردم نهاد، هیات های ورزشی، ورزشکاران، مربیان، داوران، قهرمانان، پیشکسوتان و جوانان افتخار آفرین استان دعوت کرد که با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس ثابت کنند که جوانان و ورزشکاران این مرز و بوم تا ابد دشمن ظالمان و تجاوزگران و مدافع مظلومان جهان و پاسدار خون شهدای راه حق و حقیقت خواهند بود.


مبدأ حرکت و تجمع جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان البرز برای شرکت در این راهپیمایی باشکوه روز جمعه ۱۰ خردادماه ساعت ۱۰ صبح در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان کرج واقع در چهار راه طالقانی، کوچه شهروز خواهد بود.


استان البرز بیش از ۱۵۶ هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته‌های مختلف ورزشی دارد.


۷۴۱۴/‏‬ ۶۱۵۵

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha