۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۱۲
کد خبر: 83279189
T T
۰ نفر

ثبت‌نام نقل و انتقال فرهنگیان تمدید شد

۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۱۲
کد خبر: 83279189
ثبت‌نام نقل و انتقال فرهنگیان تمدید شد

تهران- ایرنا- مهلت اتمام فرآیند نقل و انتقال درون استانی فرهنگیان اعم از ثبت‌نام و اعلام نتایج و ثبت‌نام انتقال برون استانی تا ششم اردیبهشت 98 تمدید شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، پیش از این اعلام شده بود، تعیین تكلیف نهایی متقاضیان انتقال دائم و موقت درون‌استانی حداكثر تا 31 فروردین 98 و برون‌ استانی حداكثر تا 31 اردیبهشت 98 پایان پذیرد.
نداشتن تعهد خاص خدمت به منطقه مبدا، دارا بودن حداقل 5 سال سابقه خدمت تمام‌وقت در آموزش و پرورش تا 31 شهریور 98 به‌ موجب حكم كارگزینی برای مستخدمین رسمی، آزمایشی و پیمانی از جمله ضوابط و مقررات انتقال دائم اعلام شده است.
همچنین بر اساس این ضوابط مدت سوابق خدمت به‌ صورت حق‌التدریس، نهضت سوادآموزی، سایر دستگاه‌ها، تحصیل در مراكز تربیت معلم، تربیت دبیر، خدمت نظام وظیفه، قرارداد كار معین جزو سابقه خدمت محسوب نخواهد شد.
همسر جانبازان در صورت تغییر محل اشتغال جانباز با ارائه تاییدیه از مراجع ذی‌صلاح به‌ استناد ماده 17 آئین‌نامه اجرایی ماده 13 قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان بدون داشتن شرایط فوق منتقل می‌شوند.
دارا بودن حداقل دو سال سابقه خدمت رسمی تمام‌وقت در آموزش و پرورش تا 31 شهریور 98 و به‌ موجب حكم كارگزینی برای مستخدمین رسمی، آزمایشی و پیمانی از جمله شرایط و ضوابط انتقال موقت عنوان شده است.
مستخدمینی كه در سال تحصیلی 97‌ــ‌96 با رعایت مفاد بخشنامه 17 شهریور 94 در مقطع كارشناسی ارشد و بالاتر در رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش در دانشگاه‌های دولتی «غیر از دانشگاه علمی كاربردی و پیام نور» مشغول به تحصیل بوده و با ارائه مدارك مستند متقاضی انتقال موقت به استان محل تحصیل هستند، همسر همكاران فرهنگی كه برای ادامه تحصیل در رشته مورد نیاز متقاضی انتقال موقت یا مامور به تحصیل «مشمولین تبصره ذیل ماده 66 قانون مدیریت خدمات كشوری» باشد و متقاضیانی كه به‌ تشخیص كمیته توسعه مدیریت منطقه مبدأ و تأیید كارگروه توسعه مدیریت استان مبدأ و مقصد دارای شرایط حاد و خاص هستند، از دیگر ضوابط انتقال موقت است.
علمی**1883**1485
۰ نفر