۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۴۱
کد خبر: 83275161
T T
۰ نفر
مبارزه سپاه با تروریسم امنیت منطقه و اروپا را تقویت كرد

اهواز - ایرنا - معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: نقش سپاه در مبارزه با تروریسم بی بدیل است چرا كه اگر رشادت های آنها در منطقه نبود امروز امنیت منطقه و به ویژه آمریكا و اروپایی ها به خطر می افتاد.

حسینعلی امیری روز جمعه در حاشیه راهپیمایی ضد آمریكایی مردم اهواز و در حمایت از سپاه پاسداران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان كرد: اقدام آمریكایی ها و به ویژه ترامپ یك كار نسنجیده بوده و این نشان می دهد كه آنها هیچ شناختی از مردم ایران ندارند.
وی افزود: افزودن نام سپاه پاسداران در فهرست تروریست ها، همبستگی ، اتحاد و انسجام را در این كشور اسلامی تقویت كرده و ملت شریف ایران حماسه دیگری را در حمایت از نیروهای مسلح رقم زد.
معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: اكنون تمامی گروه ها و احزاب با هر ذائقه سیاسی و هر قوم و قبیله ای از هر مذهب، همگی دركنار یكدیگر، حمایت خود را از سپاه اعلام و انزجار خود را از دشمن نشان دادند.
وی بیان كرد: تقویت اتحاد ملت ایران، ناتوانی دولتمردان آمریكا را بار دیگر نمایان كرد.
امیری افزود: آمریكا بخشی از نیروی نظامی ایران اسلامی را خلاف مقررات بین المللی تروریست خطاب كرده كه این خلاف موازین بین المللی است.
معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: اكنون آمریكا را رژیم صهیونیستی اداره می‌كند چرا كه نتانیاهو در توئیت خود به صراحت اعلام كرد كه قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی به پیشنهاد آنها بوده است.
نمازگزاران اهواز پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در حمایت از سپاه پاسداران دست به راهپیمایی زدند و با سردادن شعارهای ضد آمریكایی - صهیونیستی، انزجار خود را از آنها ابراز داشتند.
گفتنی است كه ترامپ رییس جمهوری آمریكا هفته جاری نام سپاه را در فهرست گروه های تروریستی قرارداد.
معاون پارلمانی رییس جمهوری روز جمعه وارد اهواز شد.
7152/ 6037
۰ نفر