۲۷ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۰۹
کد خبر: 83247500
T T
۰ نفر
بیمارستان های تامین اجتماعی در نوروز آماده باش هستند

تهران- ایرنا- سازمان تامین اجتماعی اعلام كرد: طرح آماده باش نوروزی در تمامی بیمارستان‌ها و مراكز درمانی تأمین اجتماعی برای خدمت رسانی به مراجعه كنندگان اجرا می شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان تأمین اجتماعی، این سازمان با تبریك فرا رسیدن عید باستانی نوروز و آرزوی سالی خوش برای تمامی هموطنان بویژه بیمه شدگان و مستمری بگیران، افزود: در واحدهای بیمه ای، ارائه خدمات مربوط به دفترچه های درمانی تداوم خواهد داشت. بیمه شدگان در زمان مسافرت دفترچه درمانی خود را همراه داشته باشند و در صورت نیاز برای تمدید اعتبار آن اقدام كنند.
براساس این گزارش، با استفاده از تجربیات سال های قبل برنامه ریزی دقیقی برای تداوم خدمت رسانی مراكز درمانی و بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی به هموطنان در ایام نوروز صورت گرفته است.
فعالیت مراكز درمانی بویژه بیمارستان ها و مراكز درمانی شبانه روزی مطابق با روال همیشگی تداوم خواهد داشت و متناسب با تعداد مسافران نوروزی هر استان، ارائه خدمات به مراجعه كنندگان انجام می شود.
همچنین با توجه به افزایش تعداد مسافران در ایام نوروز، ارائه خدمات به مراجعه كنندگان واحدهای درمانی از طریق رسانه های محلی و نصب پلاكارد در سطح شهر و بخصوص ورودی شهرها، اطلاع رسانی می شود. مدیران درمان و روسای بیمارستانها و مراكز درمانی نیز در طول زمان اجرای طرح آماده باش نوروزی به صورت مستمر نحوه ارائه خدمت به بیماران را تحت نظارت كامل خواهند داشت.
خاطر نشان می سازد، ارائه خدمات مربوط به دفترچه های درمانی در واحدهای بیمه ای این سازمان تداوم دارد و تمامی كارگزاری های رسمی سازمان تأمین اجتماعی در ایام نوروز خدمات مربوط به دفترچه را مطابق با مقررات و ضوابط جاری ارائه خواهند داد.
در شعب فاقد كارگزاری نیز در هر شهر یا شهرستان، شعبه ای به عنوان ستاد ارائه خدمات دفاتر درمانی تعیین و خدمات مورد نیاز به مراجعه كنندگان ارائه خواهد شد.
سازمان تامین اجتماعی 4٢ میلیون بیمه شده دارد كه خدمات بیمه‌ای و درمانی به افراد تحت پوشش ارایه می دهد.
اجتمام* ٧٢6٨*1485

سرخط اخبار جامعه