۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۳۰
کد خبر: 83244107
T T
۰ نفر

حناچی: حفظ امنیت شهروندان خط قرمز مدیران شهری است

۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۳۰
کد خبر: 83244107
حناچی: حفظ امنیت شهروندان خط قرمز مدیران شهری است

تهران- ایرنا- شهردار تهران با تاكید بر ایمنی كامل سه ایستگاه خط هفت مترو كه روز شنبه (۲۵ اسفندماه) به بهره برداری می رسد، گفت: حفظ و امنیت شهروندان اولویت ما و خط قرمز مدیریت شهری است.

به گزارش روز جمعه ایرنا، پیروز حناچی در توئیت خود همچنین نوشت: برای بهره‌ برداری از سه ایستگاه پروژه عظیم خط ۷ مترو تهران، یك سال تلاش شبانه ‌روزی شده تا به استاندارد كامل ایمنی دست یابیم و هم اكنون مشكلی بابت تهویه وجود ندارد.
وی در ادامه آورده است: با افزایش واگن‌ها و مسافران، سیستم تهویه تونلی نیز ارتقا خواهد یافت و دیگر مشكلی در این زمینه وجود نخواهد داشت.
به گزارش ایرنا، خط 7 مترو تهران از شهرك امیرالمؤمنین (قصر فیروزه) و در كنار ورزشگاه تختی در جنوب شرقی پایتخت آغاز و پس از طی مسیر شرقی - غربی و تقاطع با خط یك در ایستگاه مولوی، به سمت شمال متمایل می‌شود و در ایستگاه نواب با خط 2 و در ایستگاه توحید با خط 4 تقاطع خواهد داشت، سپس در امتداد بزرگراه چمران ادامه یافته و پس از عبور از كنار برج میلاد وارد میدان صنعت در شهرك غرب (قدس) شده و در انتها به میدان بوستان در سعادت آباد می‌رسد.
سه ایستگاه میدان صنعت، تربیت مدرس و هلال احمر از خط هفت مترو با 7.5 كیلومتر روز شنبه (۲۵ اسفندماه) به بهره برداری می رسد.
تهرام/9353/6003
۰ نفر